Arınma Fırsatı ve Sevgi Şifası

0 414

ARINMA FIRSATI

Hep birlikte siyasilerin savaş konusunda umursamaz ve acımasız davranması masum insanların ölüm ya da kayıpları için aşağıdaki niyeti ne kadar çok insan yaparsa bu döngüyü değiştirme ihtimalimiz o kadar çok artar.

Yaşamımın tamamından  %100 sorumluyum.

Ve günümüze kadar olan savaşlarda yada çatışmalarda masum insanları yokmuş gibi sayan davranan ve vicdansız tutumlar sergileyen varoluştan bu yana içimde bana, aileme ve atalarıma ait ne varsa bildiğim bilmediğim her ne oluyorsa hepsi için sıfır noktasına varana kadar tüm zamanlarda geriye ve ileriye doğru temizlenip arınıp, şifalanıp saf ışığa, saf sevgiye dönüşene kadar andan ana ÖZÜR DİLERİM, LÜTFEN BENİ AFFET, SENİ SEVİYORUM, TEŞEKKÜR EDERİM.(SÖLT, TÖLS, ALOHA) 

SEVGİ ŞİFASI

Savaşlar özgür iradeye müdahalenin en çok yok sayıldığı süreçler. Putin’in çok büyük olarak insanlığa görünür kıldığı özgür irade ihlalinde biz kime ne yaptık? Farkındamıyız?

Özgür iradeyi yok saydığımız anların ilahi şifasını yapma gönüllüleri haydi sevgiyle şifaya

“Sebebi her ne olursa olsun herhangi bir yaratılmışın özgür iradesine müdahale ettiğim her şeyi ilahi yasalara göre sevgi şifasına açıyorum.” (Yazan: Yasemin Derya Metin)

Not: herhangi bir sayı yok içsel sesiniz tamam diyene kadar okuyabilirsiniz. Bütünümüze şifa olması dileklerimizle

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.