Dünya İçin Arınma Duası

1 248

Allah’ım şu an Dünya’nın yükselişini zorlaştıran Dünyanın kristal ağında, ley hatlarında ve manyetik alanında olan ilahi olarak senden arınmasını talep etme hakkım olan tüm arınmayı Dünyanın frekansına uygun olarak kolaylık ve denge ile talep ediyorum.

Bu programları ben yaptıysam; isteyerek ya da zorla buna vesile olduysam beni bağışla lütfen. Yaptıklarım için Dünya’dan ve etkilenen tüm canlılardan özür diliyorum.

Benim arındırmam gereken her şey için insan olarak almam gereken tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Kendi sorumlu olduğum alan için lütfen bana yardım et, hizmet etmek için gücümü AŞK’la arttır.

Aldığım verdiğim her nefesle benim sorumlu olduğum her alana Allah’ım izin verdiğin AŞK’ı yönlendirmeme izin ver.

Evetttt Sevgili Güliz Kına  sayfasında Sevgili Yasemin Derya Metin’in arınma yazısını paylaşım yapmış. Bildiğiniz üzere bugün 22.02.2022  şifa etkisi çok yüksek hem bu niyeti yapın hem yaptırın der Astrolog Güliz Kına’ya ayrıca bu Dua İçin Spiritüel Yasemin Derya Metine çok teşekkürler. Bu güzel günün  harika enerjisiyle hep birlikte iş birliği yapalım. Ve tüm güzellikleri Dünya anamıza sunalım. Tabi ki Yüce Allah’ımızın izniyle. 

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sınırsız Teşekkürlerimizle.

  1. Tülay diyor

    Bütün ve içimizdeki ve dışımızdaki kötü enerjilerin Dünyadaki kötü enerjilerin insanoğlunun dengeli ve iyi düşünceleri duyguları Sevgi ve barış için uyanmalari dileklerimle arınmaya dualarınıza temizlenmeye davet ediyorum Aldım kabul ettim Amin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.