Başmeleklerle Muhteşem Şifalanma

0 18.644

Merhabalar, Sevgili Canlar,

…Şifalanma…

Yüce Allah’ım, güzeller güzeli Allah’ım; lütfen her an altın rehberliğinin beni aydınlatmasına, bana akmasına ve şifalanma’ya niyet ediyorum. Yüce Rabbim izninle,

Sevgili Başmelek Mikail;

Lütfen her an benim sağımda sen yürü ve nazar boncuğu mavi rengi enerjin bana aksın; sevgi olmayan, her türlü düşünce, duygularımdaki tüm düşük enerjileri benden almanı ve sevgiyle kaynağa götürmeni. Yerine “O” muhteşem Işığınla cesare ve güçle doldurmanı özgürleştiğimi hissetmemi beni mavi ışığınla sarmalamanı ve de her yeni günümü Işıkla, huzurla doldurmanı talep ediyorum ve böylece  ben de etrafıma  Işığımı yansıtabileyim.

Sevgili Başmelek Cebrail;

Lütfen her an benim solumda sen yürü ve o saf pırıl pırıl altın sarısı enerjin bana aksın her söylediğim söz etrafıma; ışık, sevgi, sevinç, huzur, hoşgörü ve şefkat yaysın, ben de herkesten sadece sevgi göreyim ve sevgimi tüm çevreme ışık hızıyla yayabileyim.

Sevgili Başmelek Uriel;

Lütfen her an  bir adım önümden sen git ve altın sarısı rengi enerjin bana aksın, benim için çok önemli olan yaşamımdaki tüm kargaşalardan, kavgalardan arındırıp boşalan yerlere o muhteşem altın sarısı renginle doldurmanı ve koruma altına almanı tüm çevreme sadece koşulsuz sevgiyi, kardeşliği, dostluğu sağlamanı talep ediyorum. Ve ben de yaşamımda kii tüm bu güzellikler için şükrederek etrafıma o muhteşem Işığı yayıp, sevgi, huzur, neşe ve mutluluk vereyim.

Sevgili Başmelek İsrafil;

Lütfen her an benim tam arkamda sen ol ve zümrüt yeşil rengi enerjin bana aksın, ruhsal, fiziksel, eterik tüm bedenlerimin capcanlı ve sağlıkla öyle bir şifa dolsun ki, her adımımda, arkamda kalan herkese ve bulunduğum her yerde etrafıma senin “O” pırıl pırıl zümrüt yeşili rengi şifanın ışığı yayılsın.

Sevgili tüm yardımcı meleklerim, lütfen her an’ımın, farkında olarak, denge’de kalarak; çocuklarımla, ailemle, tüm sevdiklerimle, işimde, evimde, Ülkem’de,  Evrenimizde ve etrafımda

“Yaşayan Her Bir CAN’ın”

sonsuza kadar kelebekler gibi hafif, kuşlar gibi özgür ve  her an keyif alarak yaşamaya ve hep birlikte ışığımızı etrafımıza yaymamıza, sağlık, huzur, neşe, şükür, mutluluk, sevgi, barış ve güzelliklerle dolu dolu olmasına niyet ediyorum.

Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Not: Bu yazıyı her sabah kalktığınızda veya müsait olduğunuzda O güzel yüreğinize odaklanıp hissederek okursanız  gününüzün muhteşem geçtiğini hissedip yaşadığınızı göreceksiniz.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz, sınırsız Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.