Geçmişten Arınıp Şifalanın (Karma)

0 10.845

Merhabalar, Çok Değerli Canlar,

…Şifalanın…

Biliyorsunuz Başmelek Mikail’ in adının anlamı (Allah en yakın olan) tüm varlıkların, canların akaşik kayıtlarına (İnsanların geçmiş ve bu yaşama ait kayıtların tutulduğu eterik kütüphaneye) yakın olduğundan hayatlarını ve yaşam amacını bilir. Sevgili Başmelek Raziel’in de isminin anlamı (Allah’ın sırrı) anlamına gelir. Şifalanın…

İlk önce geçmiş  yaşamımızdan ve şu anda yaşadığımız hayatta negatif enerjilerden bedensel, fiziksel ve de ruhsal olarak kurtulmamız gerekir. Yapmamız gereken Yüce Allah’ın izniyle Baş melek Mikail’ in arındırmasına niyet etmektir.

DERİN BİR NEFES (burundan al, ağızdan ver) ilk önce bedeninizin etrafındaki enerji alanını (aura) Baş melek Mikail’den temizlemesine yüreğinize odaklanarak niyet edin. Nefes alıp verirken arındığınızı ve rahatladığınızı hissedebilirsiniz. (Zaten “O” his size gelir.)

Tekrar güzel bir nefesle yukarıdaki gibi; Tüm auranızı , vücudunuzu, tüm hücrelerinizi, tırnak uçlarınıza kadar “O” muhteşem elmas parlaklığında bembeyaz ışıkla doldurmasını isteyin.

Son olarak da  Sevgili baş melek Mikail’den  koyu mavi nazar boncuğu rengi ile bütün vücudunuza kalkan olmasını, pelerininle sarmasını rica edebilir ya da vizyonlayabilirsiniz. (Bu işlemi aileniz, sevdikleriniz, Ülkemiz ve Evrenimiz içinde yapabilirsiniz.)

Şimdi gelelim geçmişi arındırmaya:

Sevgili  Başmelek Mikail ve Başmelek Raziel Lütfen; ezelden, ebediyete bu boyutta ve her boyutta, bu evrende ve paralel evrende, tüm katmanlarda, tüm zaman dilimlerinde  ve  şu anki zaman diliminde; Atalarımdan bana aktarılan veya benim yarattığım; tüm karmalardan, ve karmalarımdam,  tüm nazar, sihir, büyü, beddualardan tüm korkulardan, blokajlardan, yerine getirelemeyen bütün sözlerden, yeminlerden, ödenmeyen borçlardan varlığımdaki tüm negatif enerjileri KES. İPTAL ET. İPTAL ET. İPTAL ET. ŞİMDİ. Ve öylede oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler…

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.