Başmelek Azakriel ile korkuları Şifalandırma

0 6.405

Başmelek Azakriel ile korkuları şifalandırma;

Sevgili Başmelek Azakriel’in mesajı:

Merhaba Sevgili Dostlar,

Ben Başmelek Azakriel, sizlerle içinizde var olan korkudan özgürleşmeniz için bağlantıya geçiyorum. Enerjisel olarak korkuyu şefkatle dönüştürmek için dişi enerji formundayım. Sizlerin renk skalasında şeker pembe diye tanımladığınız renk dalga boyu alanındayım. Çoğunuz kendinizde olan korku alanını yok sayıp görmezden  geldiklerinizi dönüşteremezsiniz. Madde olan görünür korkularınızdan çok soyut korkuya daha çok sahipsiniz. Şu an sadece fark etmeniz için bu bilgiyi size iletiyorum. Korkunun sizin yaşam alanınızda bir parça olduğunu fark ettiğiniz kadar sizi dönüşterebilirim. Şimdi zihninize ve kalbinize odaklanın. Zihniniz size dünyasal korkularınızı, kalbinizde de soyut korkularınızı fark ettirir. Ben sizinleyim. Haydi, siz çok cesursunuz. Tutun elimi zihninizi ve kalbinizi  bana açın. Bana ne kadar çok güvenirseniz ben de sizi o kadar arındarabilirim.

Dünyada var olduğunuz andan bu zamana kadar akaşanıza kayıtlı olan korkuyu temizleyelim. Neden size bu konuda bu kadar güçlü bir konu için hatırlatma yaptığımıza gelince. Siz artık sevgi boyutuna çıkıp orada uzun süre yaşaması gereken ruhlarsınız. Sevgi boyutu en ufak korku ile dahi uyumsuzluğa sebep olur. Allah ve ölüm korkusu da dahil olmak üzere her türlü korku bilgeliğinden özgürleşmeniz için ben sizinleyim. Korkuya tutunan benliklerinizle iletişime geçmeme izin verir misiniz? Onlara İlahi Ol’an gerçeği bildireceğim. Artık bu korkunun neden ona gerekli olmadığını bildireceğim. İzin verdikten sonra gözlerinizi kapatın. Benim güven ve şefkat enerjimi hissedin. Açın kalbinizi ve zihninizi sizi şifalandırıp arındırmama izin verin. Bu çalışma ile birlikte sizin korku enerjisi yüklediğiniz her objeden de o enerjiyi sizinle birlikte arındıracağım. Aile bireylerinizin alanına onları korumak adına koyduğunuz her korku bariyerini de şifalandıracağım. Çalışma süresi sizin için en uygun şekilde gerçekleşir. Çalışma bittiğinde gözlerinizi açarsınız. “Hepimize şifa Ol’ması niyetimizle”

TÜM VAR OLUŞ TARAFINDAN VE BENİM TARAFIMDAN ÇOK SEVİLİYORSUNUZ. 06.12.2017

Mesajı aktaran kanal;: Yasemin Derya METİN

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.