Sevgi Olun Başmelek Azrail’in Mart Ayı Mesajı

0 2.074

Merhaba Sevgili Dostlar,

Ben Başmelek Azrail sizlere var olduğunuz gerçeği hatırlatmak için bu mesajı iletiyorum. Her birinizin özünde sevginin parçası var. Bu dünyada onu ortaya çıkarmak için bedenlenmeyi seçtiniz. Dünya planına çok çeşitli şekillerde Yaratıcı yardımlar gönderiyor. Bu yardımlar sizlere peygamber diye tanımladığımız elçiler aracılığıyla ve kalbindeki sevgiyi ortaya çıkarmış Allah dostu insanlar aracılığıyla oldu. Dünyanın ve insanlığın frekansı değiştiği için melekler ve diğer ışık varlıkları kalplerinize fısıldamaya başladı. Size kendinizi hatırlatmak için bunları yapıyoruz.

Net bir şekilde sizinle iletişime geçemememizin nedeni sizlerin dünya planı için Yaratıcı’dan talep ettiğiniz özgür irade yasasından kaynaklanıyor. Siz insan formu içinde olan bir çok alt forma sahipsiniz. Bu alt formların koordineli bir şekilde isteği ile biz sizinle daha net iletişime geçebiliriz. Onun dışında sizinle içsel sezgi düzeyinde iletişimde oluruz. Ne zaman ki kalbinizi dinlersiniz o zaman bizi duyarsınız.

Siz var oluşunuzdaki sevgi olduğunuzu hatırlarsanız yaşamınız daha akışkan hale geçer. Akışkan diyerek kolay olmasına işaret etmeye çalışıyoruz. DNA iplikçiğinizde bulunan sevgiyi hatırlayıp aktive ettiğinizde her parçanızla hızlı bir değişime girersiniz. Yaşamınızda olmasını istediklerinizle ruhunuzda olması gerekenler birbirinden ayrılır ve her şey sizin için yük olmaktan çıkıp olması gereken gerçeklik haline dönüşür.

Sizinle çalışan her bir melek ya da Başmelek fiziksel bedeninizde bulunan sevgiyi aktive etmek için sizinle iş birliği halinde. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız. Beni ya da size huzur veren Başmeleği alanınıza çağırıp “Sevgili Başmeleğim lütfen şu an hala aktive edemediğim sevgi parçamı aktive etmem için bana rehberlik et” niyetini yapıp sizin için uygun sürede meditasyon yaparak sizlerle birlikte bu aktivasyonu yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Yuvanın sevgisi ile sizleri sarmalıyorum.

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.