Başmelek Raziel’in Mesajı

0 6.170

Başmelek Raziel’in Mesajı sizlerle paylaşıyoruz…

Her şeyin anahtarı sizde arkadaşlarım. “Bizler sadece aracı olmak için buradayız”. Kendi gücünüzün farkına varmanız, kendi büyüklüğünüzü görmeniz ve O gücü sevgi ile ele almanız için. “Bizler  Allah’ın eliyiz.” Aynı zamanda kendi içinizdeki  “Allah’ın bir parçası olan siz’deki” el olmaya çalışıyoruz. Bizden yardım istediğinizde, aslında kendi gücünüzü açığa çıkarıyorsunuz, kendi engellerinizi ortadan kaldırıyorsunuz. Güç sizde sevgili arkadaşlarım, bunun farkına  tam  olarak varıp, gücünüzü elinize almaya tam olarak hazır olduğunuzda, tüm ezoterik bilgilere de sahip olacaksınız. Her şey elinizin altında olacak.

Sevgili Arkadaşlarım,

Zihninizi açın; renkleri, enerjileri anlamaya niyet edin. Yüce Yaradan bunu ister ve bunun için sizi yönlendirir. Bizler de bunun için size yardımcı oluruz. Mavi, yeşil, kırmızı, sarı, turuncu, mor  ve beyaz….(Gökkuşağı Renkleri) tümü sizin için. Sizler göresiniz ve zevk alasınız diye. Onların enerjilerini hissedin. Enerjileri hissedebildiğinizde algılarınız da gelişir, açılır.

Sevgili Arkadaşlarım,

O güç, sizin içinizde, kalbinizde.  Biz sadece bu gerçeğe ışık tutmak için varız. Sadece O ana, oraya erişmeniz için size yardım ediyoruz. Benden bunun için yardım isteyin. Kendi gücünüze,% 100 Tanrı, % 100 İyileştirici, % 100 Bilen o Tanrısal parçanıza tamamen sahip çıkmanız, tamamen  o olmanız için bizden yardım isteyin. Benim görevim sizler istediğiniz zaman bu konuda yardımcı olmak . Tüm sırların anahtarı da bu. Başka sır, başka anahtar yok.

Onu başka yerde aramayın sevgili dostlarım. O sizsiniz, O sizin içinizde. Tanrı, Allah, Yaradan sizin içinizde. Her birinizin. Bu yüzden aynısınız, birsiniz. Hiç biriniz, diğerinizden üstün ve alçak değilsiniz. İnanmayın görünene yanılsama o. Sesleri takip edin. Gürültüler sizlere ne hissettiriyor, bakın. Etrafınızda olanları kanıksamayın. Her zaman yeniden, yeni baştan olurlar; sadece sizler için. Bu oyunlar sizin dikkatinizi çekmek için. onun için dikkatli bakın. Parmaklar ne anlatır? Eller ne anlatır? Gözler ne anlatır? Kulaklar ne anlatır? Vücudunuz ne anlatır? Biliyormusunuz? Gerçekten biliyormusunuz? “Durun şimdi ve vücudunuzu hissedin.”  Size ne anlatıyor, neler fısıldıyor bakın bakalım. Vücudunuzla daha yakından bağlantı kurun çünkü o sizinle konuşur. Vücudunuzla dünyaya bağlanırsınız ve dünya size öğretir. Onun söylediklerine dikkat edin ufkunuzun genişlediğini göreceksiniz. Enerjisine dikkat edin. “Güzelliklerine dikkat edin”  ederseniz enerjisine açılırsınız.

Sevgili Arkadaşlarım,

Aynaya bakın gözlerinizin içine. Kaçırmayın gözlerinizi kendinizden ruhunuza bakın. Gücünüzü görün. Korkmayın anlayacaksınız demek istediğimi. Bileceksiniz. Hissedeceksiniz. Ben size tabii ki yardım edebilirim, Benden bu konuda yardım isteyin. %100 Gören, %100 Bilen, %100 Kadir olma yolunda yardım isteyin benden. Bu burnu büyüklük değil, bu sadece varmanız gereken yer. Siz %100 Işık, % 100 Sevgisiniz. Benden “siz” olmayan her şeyi şifalandırmamı isteyin. Tüm karanlığı, tüm hastalığı, tüm eksiklik  duygusunu, tüm sınırlandırmalarınızı… Bunu uyumadan önce yapın, bunu meditasyonlarınızda yapın, üçüncü gözünüzü şifalandırmak için yardım isteyin benden. tüm korkularınızı arındırmak için yardım isteyin. Bunu sevgi ile yaparım. Ben size yardım etmek için buradayım.

Sevgili Arkadaşlarım,

Gücünüzü elinize alın. Güç size Allah tarafından verildi. Her birinize ayrı ayrı verildi. Güç sizin, güç sizin kendi elinizde. Kulaklarınızın etrafında vızıldayan kara sinekleri dinlemeyin. İster egonuzun, korkunun, şüphenin yada endişenin sesi olsun, ister dışarıdan birinin söyledikleri fark etmez. Sizi güçsüz hissettiren, gücün dışınızda olduğunu söyleyen her ses yanlış yoldur. Çünkü güç sizde. Güç, Yaradan’ın size verdiği, sevgiyle, inançla, güvenle içinize yerleştirdiği hazinenizdir. Ve sadece siz gücünüzü açığa çıkarabilir, onu serbest bırakabilir, onu sınırsız kılabilirsiniz. Bu yolda size yol gösteren öğretmenleriniz olabilir ama hiç kimseye ya da hiç bir şeye gücünüzü teslim etmeyin. Gücünüzün  onlara bağlı olduğunu düşünmeyin. Bunu söyleyenlere inanmayın. Çünkü tek bir gerçek vardır. O da budur; GÜÇ SİZSİNİZ!

Aradığınız  tüm bilgelik, aradığınız tüm cevaplar, aradığınız tüm hazineler içinizde, sizde var. Siz saf ışıksınız, özünüz budur ve saf ışık yaratır. Tüm cevapları, tüm ihtiyaç ve istekleriniz yaratır. Sınırsızdır. Kendinizi sınırlamayın. Sınırlarınızı,  zincirlerinizi kırın. Özgür, sınırsız olun. Beni yanınıza çağırın. Benim enerjimi hissedin. Benden yardım isteyin etrafınızdaki illüzyonu dönüştürebilmek için. Bunu siz yapacaksınız, ben sadece sizin gücünüze memnuniyetle aracı olacağım. İstek, yaratma gücü içinizde. Dönüştürme, simya yeteneği hepinizin içinde. Bunu başarabileceğinize inanın. Olmaz demeyin. Olur deyin. Ve olacak. Ve öyle de oldu.

Sevgiyle Işıkla kalın.

Başmelek RAZİEL.

Alıntı

Teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.