Başmelek Suriel’in Mesajı!

0 12.350

Merhabalar, Sevgili Canlar,

Başmelek Surielin Mesajı
Sevgilililer hepiniz ışık saçıyorsunuz.

Başmelek Surielin Mesajı: Sizler etrafınıza ışık saçarken bunu çoğunuz farketmezsiniz. İçiniz nasıl parlarsa, dışınız da öyle parlar ve dışınıza o renginiz yansıma yapar. Siz  buna “kişilik”diyorsunuz. Öz Işığınız değil ama iç renkleriniz zamanla değişebilir. “İç ışığınızı aklınıza geldikçe temizlemeniz gerekir.” Bunu nefesle yapabilirsiniz. Derin derin nefes alarak (burundan al, ağızdan ver) bunu mümkünse açık havada yapmaya çalışın. Açık hava bulamıyorsanız pencerenizi açın. Derin nefes alırken pırıl pırıl parlayan elmas parlaklığında beyaz ışık soluduğunuzu ve başınızdan, tırnağınıza aktığını düşünün ya da hissedin. Bu arınma içinizi temizleyip öz ışığınızı daha parlak hale getirir.

Sevgili arkadaşlarım “Nefesinize odaklanın” O, Yaradan’dan size muhteşem bir hediyedir. Kendinizi kötü ya da mutlu hissettiğinizde de nefesinizin farkına varın ve onu onurlandırıp, değerini bilin. Bunu yaptığınızda bütün evren de kutsanır. Işıldadığınız  kadar ışıldayın! Parladığınız kadar parlayın. Zaten öylesiniz. Bu dünya da bunun için varsınız. Işığınızı etrafınıza yayın, Işıldayin  ki başkalarına da ışık olun. Akışta kalın  ki iç ışığınızla etrafınız aydınlansın. Bunlar çok güzel öğretilerdir! Faydalanmasını, yararlanmasını bilin.. Ve bunları yaparken keyifle, coşkuyla ve mutluluk alarak yapın.

“Sizleri seviyoruz.”

Başmelek SURİEL ve Başmelek İSRAFİL nefes yoluyla;  enerjiyi, sevgiyi ve Kozmik bilgiyi,  içimize çekeceğimizi söyler. Sağlıklı ve bilinçli nefes almak için bizden yardım isteyip, niyet edebilirsiniz. Bunu yaparken “O” güzel yüreğinize odaklanıp yapın. Bizden her istediğinizde bunu sevgiyle yaparız.”

Önemli:  Nefes, iyileşme için çok etkili bir yöntemdir. Nefes alıp, verirken bir yetişkin olarak dakikada ortalama yirmi kere sevgiyi seçeriz. Bunu yaparken farkında bile değilizdir. Ancak çoğumuz bir şeyler yaparken genelde nefesimizi tutarız. Onun için “farkındalık” sözünü hep söyleriz. Nefesin kaliteli olması önemlidir. Nefes ne kadar kaliteli olursa bizler bir o kadar sevgiyle bütünleşiriz. Nefes yoluyla sizi kötü hissettiren duygu,  düşüncelerden ve önceden birikmiş negatif enerjilerden arınabilirsiniz. 

Burnunuzdan nefes alıp (tertemiz, sevgi ve pırıl pırıl ışık dolu nefesi içinize çekip), ağızdan nefes verirken tüm negatif enerjileri sevgiyle evrene üfleyebilirsiniz. (Bir gül’ü koklar, bir mumu üfler gibi sevgiyle yapın.) Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sonsuz Sevgi

Teşekkürlerimizle…

Diğer Başmelek Mesajları için Tıklayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.