Başmeleklerden Yaşam Amacı -nızı Öğrenme

2 19.402

Başmeleklerden Yaşam Amacı ‘nızı Öğrenme

“O” güzel yüreğinize odaklanıp, (Her zamanki gibi nefes alıp vermeyi hatırlayın.) Yüce Allah’ım izninle; Sevgili Başmelek Mikail, Sevgili Başmelek İsrafil lütfen; Sağlığım, huzurum, mutluluğum için ” Yaşam amacı -mın “  tüm alternatiflerini  benim ve bütünün en yüksek hayrına olacak en iyi seçenekleri bilmem, görmem, duymam ve hissetmem için (beni her şekilde engelleyen  sevgi olmayan  ne varsa, korku, kaygı, endişe, öfke, duygu, düşünce, blokajları, ) en kısa sürede mucizevi bir şekilde şifalandırmanızı ve bana rehber olmanızı (bunlardan kurtulmam için de) İLAHİ sevginin en yüksek ve en saf sevgi titreşimleriyle beni sarmalamınıza niyet ediyorum. Ve öylede oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler.

Sevgide ve ışıkta kalın.

Teşekkürlerimizle.

Not; Kendinizi rahat edebileceğiniz sakin bir yerde uzanarak veya oturduğunuz yerde O güzel Yüreğinize odaklanıp sorun. Bakalım İç sesiniz size neler söylüyor? (Yanınızda bir kağıt kalem bulundurun ve yazın size yanıt geldiğini göreceksiniz.)

 

 1. Esma Savran diyor

  Sevgili meleklerle gücünüzü keşfedin yöneticileri, öncelikle yaptığınız bu güzel farkindaliklar için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun sizden.
  Ben sizden çok özür diliyorum, izin almadan buradaki bazı bilgileri defterime yazdim, arkadaşlarımla paylaştım. Ve yaptığımın yanlışlığını bugün farkında oldum. Lütfen hakkınızı helal edin. Ve sizden eğer uygunsa, izniniz varsa çevreme ışık olsun diye Allah’ın izniyle paylasabilirmiyim, not alabilirmiyim bilgi verirseniz sevinirim. Amacım bire ve bütüne hizmet etmek Rabbimin izniyle. Teşekkür ederim.

  1. Ali Umut diyor

   Merhaba Esma Hanım,
   Bu olumlu dönüşünüz bizi çok mutlu etti. İstediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Önemli olan güzelliğin, pozitifin, olumlu olanın ve bizi mutlu eden her şeyin maksimumda paylaşılması. Egolar olmaksızın güzelliği yaymak bizce bizi yapan ve tekamüle erdirendir. Dilediğiniz gibi palaşabilirsiniz.
   Sonsuz sevgilerimizle..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.