Başmelek Jophiel ve Başmelek Uriel ile Kilolardan Özgürleşmek

Başmelek Jofiel ve Başmelek Uriel ile Kilolardan Özgürleşmek

Kilo almaya sebep olan genel bir duygu ya da zihin kalıbına sahip değilsiniz. Her biriniz farklı bir sebepten dolayı kiloyu alanınızda tutuyorsunuz. Yağ hücreleri sizin bedeninizde depolanmıyor. Yağ hücrelerini beyninizde yaptığınız yaşama programı ile

0 10.327

Kilo almaya sebep olan genel bir duygu ya da zihin kalıbına sahip değilsiniz. Her biriniz farklı bir sebepten dolayı kiloyu alanınızda tutuyorsunuz. Yağ hücreleri sizin bedeninizde depolanmıyor. Yağ hücrelerini beyninizde yaptığınız yaşama programı ile ince bağırsağınızda bulunan hücreler aracılığıyla bedeninizden bırakmıyorsunuz.

Gerçekten enerjisel ve fiziksel hafif bir yaşam sürmeyi canı gönülden istiyorsanız; Ben Başmelek Jophiel ve Başmelek Uriel’le çalışarak yaşamınızı dönüştürebiliriz. Bu çalışmayı hem uyurken hem de uyanık olduğunuz zamanlarda gerçekleştireceğiz. Çalışmayı zihin parçanız olan mantığınızla birlikte yapacağımız için süreciniz zaman alabilir. Sağlıkla ilgili edindiğiniz size uygun olmayan inançları ve bedeninize uyumlu olmayan yiyecekleri de yaşamınızdan çıkaracaksınız. Bu gıdalar sizin farkındalığınıza gelecek kendi beslenme listenizi size özel yenileyeceğiz. Yaşamınızı enerjisel gıdanız olan duygu ve düşüncelerinizden ve fiziksel gıda alışkanlıklarınızı değiştirerek yeniden programlayacağız. Bu açıklamalarımızın hepsine içsel olarak evet diyorsanız. Bizimle çalışabilirsiniz.

Çalışmamız iki aşamalı olacak ilk on beş gün her gece “Başmelek Jofiel ve Başmelek Uriel fiziksel bedenimde kiloları tutmamın sebepleri ve sonuçları her neyse bunları size teslim ediyorum.

Lütfen beni şifalandırın. Dünyadaki fiziksel bedenimi sağlıklı, elastik ve güzel forma dönüştürmeme aracı olun.” Niyetini yapıp yatın. Gece yattığınız odaya  ertesi gün ne kadar su tüketecekseniz o miktardaki suyu da sizinle aynı ortama alın. Size yapacağımız çalışmanın frekansı bu suya yüklenecek ve gün içinde bedeninize uygun olmayan alışkanlık edindiğiniz yiyeceklerle olan ilişkinizi şifalandıracak.

İkinci aşama yedi gün sürecek, sabah uyandığınızda “Başmelek Jofiel ve Başmelek Uriel fiziksel bedenimi güzelleştirmek ve onu daha sağlıklı forma dönüştürmek için bedenime almam gerekenlerle ilgili bana rehberlik edin” niyetini yapın. Sizin yeni yaşam alışkanlığınızı değiştirmenize engel olmaya çalışan insanlarla ilişkinizi dengelememiz gereken anlarda bu durumu güzelliğin ışığı ile dönüştürmemize izin verin.

Çalışmayı İleten: Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.