Başmelek Sandalfon’un Mesajı

0 10.801

Merhabalar,

Sandalfonun Mesajı

Sevgili canlar bana daha çok seslenin… seslenin ki müziğin iyileştirici notalarıyla sizin her anınızı, gününüzü ve ruhunuzu aydınlatayım. Moralin bozuksa ve kendini koskoca evren tek başına hissediyorsan beni çağır. Sizin için en sihirli müziği bulayım. O müziğe kendinizi bırakın bırakın ki ruhunuz dans etsin. Kanatlarımda o muhteşem müziğin ahengiyle bir rüzgar gibi esin. Ritmi damarlarınızda hissedin. Öyle bir dans edin ki tüm düşünceleriniz bir masal olup gitsin. Sıkıntılı olan karanlıklar meleklerin kanatlarında aydınlığa yükselsin. …Sandalfonun mesajı…

Kalpten inanarak tamamen kendini bize bıraktığın o an “DUA ET

Kendini tamamıyla bizlere bırakabildiğin O An’da “dua edin.” İşte O An” bizden hayallerinizi gerçekleştirmemizi isteyin. Bilin ki her dua duyulur. Yapmış olduğunuz duanın önemine dikkat edin. Dua etmiş olmak için dua etmeyin. Önceden ezberlediğiniz  ve/veya sürekli tekrar ederek öğrendiğiniz kelimeler dua değildir. Onlar sadece beyinden gelir, yürekten değil. Yüreğinize odaklanın. Dua ederken her seferinde  O An ne hissettiğinizi; hem fiziksel, hem zihinsel ve ruhsal durumunuzu fark edin ve ona göre sözler (olumlu) söyleyin. Dua, sadece belirli zamanlarda Kozmoz’ la iletişim kurmak için yapılmaz. Yüreğiniz her An dua halinde olmalıdır. Dua farkındalığın sonucunda kendiliğinden oluşur. “Dua, şükretme, huzur ve mutluluk halidir.”

Sevgili Arkadaşlarım, bizden, Yüce Allah’tan istediğiniz her şey ama her şey siz bıraktığınız zaman yani akışta kaldığınız zaman bilin ki istekleriniz yerine gelir. Sınır da sizsiniz, engel de, Yaratan da. Lütfen bu sözlerimizi duyun bir daha okuyun bu satırları. Bırakın “Yüce Allah” halletsin.  Dualarınızı bize emanet edin ve yolumuzdan çekilin ki onları sizin için gerçekleştirelim. Lütfen, bu konuda durun ve biraz düşünün. Ne demek istiyoruz, tam olarak hangi konuda siz bize engel oluyorsunuz ve bunu nasıl bırakabilirsiniz? Bu konuda harcayacağınız  bir kaç dakika, hayatınızda ki en önemli kapıları açabilir. Öyle çok imkanınız var ki yıldızlar kadar çok kaynak var elinizde. Öz’ünüzü  ve gücünüzü farkedin.

Ve de tabi ki en büyük anahtar siz de. Çevirin anahtarınızı tüm kapılar açılsın… Sonsuza kadar. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Başmelek SANDALFON

Sevgide ve Işıkta kalın

Teşekkürlerimizle…

Diğer Başmelek Mesajları için Tıklayın. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.