Başmelek  Mikail Aracılığıyla 21 Aralık Gün Dönümü Armağanı

0 15.023
Başmelek  Mikail Aracılığıyla 21 Aralık Gün Dönümü Armağanı

Kutlamalar Sizinle Kardeşlerim

Hepiniz kendi içinizdeki imkansızı başardınız. Kalbinizdeki gülün açmasını sağladınız. Her bir ışık varlık sizlerin ruhu ile dans ediyor. Dünya ve insanlık için Işığın kapısını açtınız. Bunu siz başardınız. Bizlerin size fısıldadığı cesaret sözleri ile güç alıp bunu siz başardınız.

Yüce Yaratan’ın armağanını aldınız. Her birinizin ödülünü kalbindeki Işık Tapınağına bırakıyorum. Gönül özünüzün perdeleri kalktı. Gönül gözünüzün görüşünü, gözlerinizle ve 3. Gözünüzle uyumlamama  izin verin. Şimdi Başmelek Mikail olarak sizlerle çalışma yapmama izin verin. Kalplerinize gözlerinizi indirin kapatın ve kalbinizi görün. Kalbinizdeki gönül gözünüzü hissedin. “Yaradan’ın bana armağan ettiği gönül gözümü hissetmeyi seçiyorum” niyetini yapmanız yeterlidir. “Başmelek Mikail’in fiziksel ve enerjisel frekansıma uygun olarak gönül gözümle fiziksel gözlerimi uyumlamasına izin veriyorum” bu niyet sonrası 7 derin nefes alıp verin.

Sizler için var oluşun mükemmelliğinizi görmeniz için gün dönümünde sunulan bu ışık armağanını alıp kabul eden her yüreğe sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.

Başmelek Mikail

Çalışmayı Aktaran: Yasemin Derya Metin

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.