Şubat 2018 Başmelek Haniel’in Mesajı

0 4.531

Yüreği sevgi ve aşkla atan herkesi aşkla selamlıyorum.

İçinde bulunduğunuz zaman dönemi sizler için zorlayıcı ancak evren planı ile uyumlanmayı talep ederseniz size harika armağanların sunulduğu bir zaman dönemindesiniz.

Sizler dünya planında pek çok acıya şahit oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz. Sizi dünyanın bu acı alanında dönüştürücü yapacak en güçlü sahip olmanız gereken duygu neşe duygusu. Ben de daha önceden insanlara hizmet ettiğim görevlerle birlikte dünya boyutuna daha fazla neşe enerjisinin akışına aracılık edeceğim.

Kendinizi hüzünlü hissettiğiniz, kalbiniz acıdığını hissettiğiniz her an Başmelek Haniel lütfen benimle ol ve acıyı, hüznü neşeye dönüştürmem için bana yardımcı ol” niyetini yaptığınızda sizinle çalışmaya başlayıp sizleri neşe enerjisi ile arındırıp dönüştürebilirim.

Herhangi bir dostunuz içinde bulunduğu acı için sizden yardım istediğinde o an “Başmelek Haniel şu an (kişinin adını soyadını söyleyip) yanında ol ve onu neşe enerjisi ile şifalandır” niyetinizi yaptığınızda siz konuşmanızı yaparken ben de sizleri arındırırım.

Her biriniz neşe ile yaşamayı hak ediyorsunuz. Lütfen neşe için beni sık sık yanınıza çağırın.

Başmelek Haniel

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Kalbinizin evet dediği her an yapabileceğiniz Başmelek Haniel’in Meditasyonu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.