14 Şubat AŞK Melekleri Mesajı

0 2.791

Sevgililer Merhaba

Biz AŞK Melekleriyiz, sizleri AŞK ile sarmalıyoruz.

 
Birçoğunuz bugünü kapitalizmin bir oyunu olarak görüyorsunuz ve tepkileriniz oluyor. Kısmen haklısınız. Sizlerin odaklanmanızı istediğimiz şey her yerde AŞK kelime ve onu ifade eden figürlerin bulunması dolayısıyla bizlerin dünyaya giriş yapabilmesi. Dünyaya ruhsal boyutta bizlerin yardım edebilmesi için sizlerin çağrı yapması ya da izin vermesi gerekiyor. Bu günü AŞK varlıklarının dünyaya giriş günü olarak görebilirsiniz.
 
Önyargılarınızı şimdi bize teslim edin lütfen. Dünyaya inen her form dünyanın var oluş planı gereği değişime uğruyor. Her şeyin saf kaldığı öz alanı her şeyin içinde bulunuyor. Siz insanların ortak tekamülü bu öze ulaşmanız. Ne kadar çok insan öze ulaşırsa o araç da özünün frekansını yaymaya başlıyor. Sizler yaşadığınız aşkta çok kısa bir anda AŞKın ilahi gerçekliğini yaşayabiliyorsunuz ya da hiç deneyimleyemiyorsunuz. Artık AŞKla ilgili bildiğiniz ve hissettiğiniz her şeyi bize teslim edin. Biz onu AŞKın gerçekliğine dönüştürelim.
 
AŞK asla içinde negatif duyguları barındırmaz. Her birinizin zihnine yüklenmiş olan “seven insan kıskanır” söylemi bizim bilgi ve bilgelik alanımızda olmayan bir bilgi. AŞK ve SEVGİ sizi özgürleştirir; karşı tarafı özgürleştirir. Sizi ilahi gerçeğe taşır.
 
Haydi kendinizi aşka kapattığınız tüm acıları bize teslim edin. Bugün size İlahi AŞKı armağan etmemize izin verin. “AŞK Meleklerinin AŞKın ilahi gerçeklik boyutuna beni taşımasına izin veriyorum” niyetini yaptığınızda sizinle çalışmaya başlayabiliriz. Sizi oyunlardan ve yalanlardan özgürleştirmek için ruhunuza hizmet etmeyen her şeyden korkularınız dahil sizden arındırmaya geldik.
 
AŞK Melekleri
14.02.2017
(Kanal: Yasemin Derya Metin)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.