Başmelek Ceremayel’in Mesajı

0 5.497

Merhabalar, Sevgili Canlar,

Sevgililer,

 

Değerliler sınırsız ışığımla değişim ve dönüşümü önünüze seriyorum. Her isteğinizin büyüklükleri önemli değil.

Ben Başmelek Ceremayel’im;  size değişim ve dönüşümün o muhteşem ışığını getiriyorum. Yaşamınızdaki her isteğinizin altında bir değişim saklı, taleplerinizin büyük küçük olması farketmez. Her değişimin, dönüşümün size yenilik getirdiğini unutmayın. Her durumda, her anınızda ve en karanlık anınızda bile, o durumla ilgili  ufakta olsa sizin yaşantınızda var olacak hayrı, hediyeyi bulmanızı tavsiye ediyorum. O durumdaki sizin için  hayırlı olan ne, iyilik ne? Mutlaka  birilerinin öğrendiği bir ders, yaşadığı bir deneyim veya aldığı  bir hediye vardır. Bu Işık ve güzelliğin farkında olduğunuzda  Sevgili Arkadaşlarım, en zor anınız bile kolaylaşır. Bilin ki, her şey bir İlahi düzen içindedir ve bir sebebi vardır. Bu İlahi düzen de sizin rolünüzün çok önemli bir  yeri var. Lütfen kendinize şu soruyu sorun; Benim bu senaryodaki rolüm ne?

Cevabı bulduğunuzda her şey netleşecek.  O hayal ettiğiniz anın gelebilmesi için yaşadığın  zor durumun sizin için gerekli olduğunu anlayacak o anın tadına varmanız için bu zor durumun gerekli olduğunu bileceksiniz. Şimdi sizden hayatınızda yaşadıklarınızın bir listesini çıkarmanızı isteyeceğim. Sevgililer, hayatınızda şimdi yaşadığın şu an, ne iyi, ne kötü gidiyor. Yaşamında  eksik olan ne, gereksiz olan ne sana lazım olan ne,  neyi dahil etmelisin, neyi çıkarıp, bırakmalısın lütfen bunlara kendiniz için biraz zaman ayırın.  İhtiyacınız olmayan her şeyi bırakmak için benden yardım isteyin; korkularınız,  kaygılarınız, affedemediklerinizi, alışkanlıklarınızı , gereksiz ilişkilerinizi size artık yaramayan ve size zarar veren her şeyi bırakmak için yardım isteyin. Ben yanınızda olacağım. Beni her zaman çağırın ve tüm istemediklerinizi teker teker bir nefesle bırakmanıza yardım edeyim. Ve onları alıp, Işığa dönüştürmekten sevinç ve mutluluk duyacağımı bilin.

Sevgililer,

Affetmek çok büyük bir başarıdır. En başta kendiniz dahil, diğer kişi veya kişileri affettiğinizde en çok kendinize ve sevdiklerinize iyilik yaptığınızı unutmayın. Çünkü o içinizde biriktirdiğiniz duygular, düşünceler sizi ve ilişkilerinizi zehirliyor. Bizler sevgiden, koşulsuz sevgiden söz ettik sizlere. İçinizde biriktirdiğiniz zehirleri tutarken koşulsuz sevgi nasıl var olur? O verimli toprağınızı zehirli otlarla, çevirmeyin ki, “O” güzel yüreğinizde koşulsuz olan sevginin tohumları yeşersin.” Etrafınıza Işık saçın, karanlığı barındırmamak için benden yardım isteyin. Beni çağırın. Ben hep yanınızda olacağım.

Sevildiğinizi bilin.

Başmelek CEREMAYEL.

Not: Affetmekle ile ilgili her türlü size zarar veren tüm ilişkiler dahil yaşamınızda istemediğiniz ne varsa Sevgili Başmelek Ceremayel’den “O” güzel yüreğinize odaklanıp niyet ederek yardım talep edebilirsiniz. (Tabi ki nefes alıp vermeyi her zaman hatırlayın.)

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.