Kadınlara Başmelek Metatron’un Seslenişi

0 5.114

Kadınlara Başmelek Metatron’un Seslenişi

Sevgili Kadınlar Her Birinizi Huşu İle Selamlıyorum

Dünyada bulunduğunuz bu dönemde her biriniz muhteşem açılımlar gerçekleştiriyorsunuz. Hem dünyaya hem de ışığa büyük katkılarınız var. Dünya frekansı erkeklerin güç frekansı ile 19. yüzyıl başından itibaren kilitlenmeye başladı. Kadınların iş hayatına girmesi sistemin işleyişi için zorunlu hale geldiği için bir çok kadın kendini çalışma hayatı içinde buldu. Ruhu cesur olan tüm kadınlara teşekkür ediyoruz.

Her bir kadın çok değerli ve çok özeldir. Sizler Yaratıcı’nın yaratım frekansını dünyaya indirenlersiniz. Kutupluluk olan tüm yaşam alanlarında dişil enerji her zaman sistemi büyüten enerjidir. Dünya planının altın çağ döngüsünü kadınlar kendi güçlerine sahip çıktıkça ve erkekler de kendi özlerindeki dişil enerjiyi onurlandırdıkça daha hızlı geçeceksiniz.

Şahit olduğunuz bizim söylemimiz dışında bir çok yaşam alanı mevcut. Bu yaşam alanını dönüştürmek de sizlerin elinde kutsal kadınlar. Siz kendi özünüzdeki dişili ne kadar çok onurlandırırsanız, dünyada bedenli olan bir başka hem cinsinizin de kendine saygısı ve değeri o ölçüde değişecektir. Dünya planında düalite şartları dolayısıyla genetik kodlarınızda karşıt olma durumu çok fazla. Karşıt olarak değişim gerçekleşmiyor. Karşıtlıkla sadece öğrenmeyi gerçekleştirirsiniz. Değişim kabullenişle gerçekleşir. Dünya planındaki karmaşayı yaratan da bu oyun ortaya çıkarken bu gezegende bedenli yaşamayı seçen sizlerdiniz. Kendi koyduğunuz kuralları hatırlayın ve artık dönüşümü başlatın.

Bir çok ışık varlık her bir görevli ile çalışıyor. Benimle daha önce çalıştığınız konular için çalışmaya devam edebilirsiniz. Size yeni bir çalışma alanı sunuyorum. Kadınların ilahi dişil boyutundaki değerini yaşamaları için benimle çalışabilirsiniz. Kendinizde ya da bir başka kadında ortaya çıkması gereken sevgi gücünün açığa çıkması için benimle çalışabilirsiniz.

Kendiniz için çalışma talep ettiğinizde Başmelek Metatron İlahi Dişil olarak aktive etmem gereken özelliklerimi aktive etmemde ve onları yaşamıma uyarlamamda bana rehberlik et” niyetini yaptığınızda sizinle çalışmaya başlarım.

Herhangi bir kadınla ilgili bir haber okuduğunuzda, dinlediğinizde ya da bir kadının değersizleştirilmesine şahit olduğunuzda “Başmelek Metatron şu an şahit olduklarımın ortaya çıkmasına neden olan bendeki yaralı parçayı lütfen şifalandır” niyetinizle sizi ve sizden bütüne yansıyan parçanızı şifalandırırım. Bu yansıma da kollektif alanda ortak deneyim alanında olan kadınların alanında şifalanma yaratır. O kadını değersizleştiren kişi ya da kuruma olumsuz davranışlar sergilemeniz ya da tepki göstermeniz değişimi sağlamaz. Bir kadının hayatı tehlikedeyse elbette güvenlik birimlerinize gerekli bildirimleri yapın. Ancak sonrasında beni çağırın. Birlikte kadınları şifalandıralım.

Bu çalışmayı hem kadın hem de erkek bedeninde olan herkes yapabilir.

Kutsal dişili ışığımla selamlıyorum.

Başmelek Metatron

Bağlantıyı Aktaran: Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.