Başmeleklerin 4.4 Enerji Kapısı Mesajı

4 6.731

Başmeleklerin 4.4 Enerji Kapısı Mesajı (4 Büyük Başmelekle Muhteşem bir arınma)

Sevgili kalpleri ışıkla parlayan dostlar,

Sizleri Yaradan’ın sevgisi ile selamlıyoruz. El ele ışığınızın yücelmesi için sizlerle birlikteyiz. Korkudan adım adım uzaklaştıkça bizlerin sevgisini daha sıcak hissedersiniz.

Bu enerji kapısı ile sizlere dörtlü arınmada aracılık edeceğiz. Kalp, zihin, ego ve beden her birinde ışık olmayan alanlarınızı arındırarak sizlerin ruhsallığa geçişini kolaylaştırmak bizleri mutlu eder.

04:04 bu enerjinin en yoğun şekilde dünyaya akış yapacağı zaman dilimi. Mesajı ilettiğimiz zamandaki çoğu insan o zaman diliminde uykuda olacaktır. Mesajı okuduktan sonra “04.04 enerji kapısının 04:04 anındaki enerjisine kendimi açıyorum” niyetini yaptığınızda biz sizlerle çalışmaya başlayacağız.

Başmelek Mikail olarak ben bu enerjiyi bedeninize uyumlayıp, bedeninizde ışık olmayan alanları temizleyeceğim.
Başmelek Cebrail olarak ben bu enerjiyi egonuza uyumlayıp, egonuzda ışık olmayan alanları arındıracağım.
Başmelek İsrafil olarak ben bu enerjiyi zihninizle uyumlayıp, zihninizde ışık olmayan alanları arındıracağım.
Başmelek Azrail olarak ben bu enerjiyi kalbinizle uyumlayıp, kalbinizde ışık olmayan alanları arındıracağım.

Bu arınma ile sizleri Tasavvuf felsefesinden sizlere aktarılan; şeriat, tarikat, marifet ve hakikat kapılarından geçirip sizleri Yaradan’ın huzuruna getireceğiz. Her birinizin yaptığı kalpsel çağrı Yaradan tarafından duyuldu ve sizlere cevap olarak bizler gönderildik. mesajın titreşiminin kalbinizin ışığı ile rezonansa girmesine izin verin.

Bu uyumlama sonrasında bu çalışmayı dilediğiniz her zaman diliminde yapabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz her an bu çalışmayı yapabilirsiniz. Bu size açılan mucizenin kapısıdır.

Dört Başmelek olarak sizleri Yaradan’ın ışığı ile selamlıyoruz. Işığı gören sevgiyi bilen olur.

 1. Sıla diyor

  Yasemin Hanım Merhabalar,

  Yukarıda Başmeleklerimiz tarafından iletilen çalışmanın niyetini saat kaçta yapacağımı anlayamadım. Sizin çalışmanıza uzaktan katılacağım. Ama yukarıdaki niyeti ne zaman yapacağımı anlayamadım. Bu arada bu siteden ve sizden çok şey öğrendim. Herşey için teşekkürlerimi sunuyorum. Yolumuz ışık olsun. Sevgilerimle.

  Sıla A.

  1. Yasemin Derya Metin diyor

   Kendiniz için uygun olduğunuz zamanda 4 Nisan 2018’de saat 04:04’teki enerji akışına niyet ediyorum demeniz yeterli. Evrensel zaman lineer değil şimdi de niyet edebilirsiniz

 2. Rana diyor

  Sevgiyle ışığınızı kabul ediyorum

 3. Zeliha Konuk diyor

  04.Nisan.2020 ‘de saat 04:04’teki enerji akışına niyet ediyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.