Başmelek Zadkiel ile Epifiz Bezi Çalışması

0 7.096
Başmelek Zadkiel‘den Epifiz Bezi Hakkında Bilgi ve Çalışma
 
Sevgili dostlar,
Her birinizin ruhsallık için farklı farklı çabaları var. Her birinizi siz izin verdiğiniz ölçüde destekliyoruz. Okuduğunuz ya da duyduğunuz ruhsallık konusunda gerçek ya da gerçeklikten sapmış bir çok bilgiye ulaşıyorsunuz. Bazı ruhsal bilgileriniz dünyanın bulunduğu zaman frekansı için uygun bilgi ve yöntemlerdi. Şu an kadim bilgilerin bir kısmı dünyanın frekansı ile uyumsuz rezonansta. Dünyanın yeni frekans bandı ile uyumlu bilgiler size dengeli bir yardım sunar.
 
Epifiz bezi ile de ilgili hepiniz çok fazla bilgiye sahipsiniz. Her birinizdeki yanlış algı şu yönde sadece epifiz bezini aktive ettiğinizde bütün görülerinizin açılacağını düşünüyorsunuz. Beyinde bulunan her farklılaşmış yapı iki aşama tamamlandığında aktif olur. Burada epifiz bezinizin aktivasyonu için çalışma yaptığınızda odağınız sadece epifiz bezi olduğu için ardıl alanı kapatmaya başlıyorsunuz. Ardıl alanı kapattığınızda epifiz bezine ne kadar çalışma yaparsanız yapın 3. gözünüzü dengeli bir şekilde aktive edemezsiniz. Şu an ardıl alanla ilgili bilgi vermemiz insanlık planı için uygun ve doğru değil. Sizlerle birlikte tekamül eden ışık olmayan var oluş boyutları da dünyanızda varlığını sürdürüyor. Bu bilginin onların eline geçmemesi gerektiği için sizlere bilinç düzeyinde ancak bu kadar bilgi iletiyorum.
 
Karmaşık bir bilgilendirme ile çoğunuzun kafasında “peki 3. gözümüzü nasıl aktive edeceğiz” sorusu ortaya çıkacaktır. Size bu bilgiyi iletmemin sebebi bu çalışmayı arzu edenlerle birlikte gerçekleştirmek için. Sizlerin farkında olmadığı boyutlardan sizi koruyarak sizler için en uygun hızda bu çalışmayı gerçekleştirmek. Her birinizde aktive edilmesi gereken bilgiler benim tarafımdan aktive edilip, korumaya alınacak.
 
Epifiz bezinizde bulunan kristalize yapıları çözmek için benim enerji alanım çözgen etkiyi gösterecek. Çalışmalarımız süresince vücudunuza almanız gereken tek dış madde su olacak. Onun dışında herhangi bir şey almanıza gerek yok. Siz benimle çalışmayı talep etmeden ve meditasyona başlamadan ben sizin epifiz bezinizin arındırılması ya da 3. gözünüzün aktivasyonu için bir şey yapamayacağım. Bu birlikte yapmamız gereken bir çalışma. Ortak alan çalışması.
 
Yalnız olduğunuz bir ortam da ve zaman aralığında bu çalışmayı gerçekleştirmelisiniz.
 
Bu çalışmayı oturur pozisyonda yapmanız gerekiyor. Yanınıza bir bardak su alın, Başmelek Zadkiel şu an epifiz bezimde bulunan kristalize yapıyı arındır ve ardıl alanla ilgili dengelemeyi gerçekleştir” niyetini yaptıktan sonra gözlerinizi kapatın. Gözleriniz kapalıyken; göz bebeklerinizi 3. göz alanınıza odaklayın. Denedikçe çok zor olmadığını fark edeceksiniz. Gözleriniz yorulduğunda yine gözleriniz kapalıyken göz bebeklerinizi normal konuma getirip dinlendirdikten sonra yeniden 3. göz alanına odaklayın.
 
İlk başlarda birkaç dakika yapmanız yeterli olur. zamanla süreyi uzatmanız daha uygun olacaktır. Bu çalışmada siz 3. göz alanınıza odaklandığınızda ben geçmiş yaşamdan bu yaşama kadar 3. göz alanınızın kapanmasına neden olan durumları şifalandıracağım. Her birinizin geçmiş yaşam döngüsü farklı olduğu için aktivasyon süresi de değişken olacaktır. Aktivasyon sonrasında bu çalışmayı yapmaya devam ettikçe ruhsal boyut bilgilerin sizlerle paylaşımına aracılık etmeye devam edeceğim.
 
Bilgeliğin ışığı ile sizleri selamlıyorum.
Başmelek Zadkiel
 
Çalışmayı Aktaran: Yasemin Derya Metin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.