Başmelek Metatronun Mesajı

0 10.912

Merhabalar, Sevgili Canlar,

Başmelek Metatronun Mesaji…

Sevgili  can dostlarım ben Başmelek Metatron’um. Eğer isterseniz zamanı ve sizin için en önce gelen ne varsa onları yönetirim. Önce gelen derken sizin için birinci sırada olan vakit ve enerji harcadığınız ne varsa; geleceğiniz, aileniz, işiniz gibi konularda benden yardım isteyin. İhtiyacınız olan ne varsa o konuda zaman ayırmanıza yardımcı olurum.

Hayatın neresine yönleneceğinizi bilmediğiniz ve kafanızın çok karışık olduğunu biliyoruz. Lütfen sakin kalın ve endişelenmeyin. Korkacak ya da sizi engelleyecek hiçbir şey yok. Hayat bütün olması gerektiği gibi gerçekleşiyor. Akışa karşı yüzmeyin ve kendinizi akıntıya bırakın. Siz çabaladıkça derine ve daha da derine gidiyorsunuz. Nefes alamıyor gibi hissediyorsunuz. Sizlerin ve zamanın içindeyim. O kadar yakınım ki aslında bir arkadaşınız, aileniz ya da işteki biri ile işbirliği içinde olduğunuzda size rehberlik ediyor olabilirim. Size yol gösterebilir ya da sizi rahatlatabilirim. Yüce Allah’ın izniyle sadece benden yardım istemeniz yeterli. Özgür iradenizle benden yardım istemezseniz ben hiçbir şey yapamam. Tüm melekler sizler istediğiniz süre size yardımcı olmak için çalışırlar. Bizler sizlerin sadece mutlu olmanızı isteriz. Hepinizi koşulsuz seviyoruz. Sağlık, mutluluk, huzur, iyilik, farkındalık için benden yardım isteyin. Potansiyelinizi farketmeniz için ve sınırsız evren enerjisinin size nasıl aktığını görmek için yardım isteyin. Size yardımcı olmaktan çok mutlu olacağımı bilin. Zaman akıp gider ama Sevgi ile Ruh kalır. İçinizdeki sevgiye odaklanın ve bahsettiğimiz potansiyeli içerden dışarı çıkmasını hissedin.

Sevgili anne ve babalar çocuklarınızın bilgilerine saygı duyun ve onları dinleyin. Onlar  kaynağın bilgeliğini evinize getireceklerdir. Çocuklarınızla daha fazla vakit geçirin. Sevgili Başmelek Metatron Gençlerin, İndigo Çocuklar, Kristal Çocuklar ve Gökkuşağı Çocukları diye bilinen psişik güçleri son derece güçlü çocukların da Başmeleğidir.

Değişim ve dönüşüm başladı. Bu geçiş sürecinde bu muhteşem enerjili çocuklar her şeyi hızlandırmak için buradalar. Dünyaya yardımcı olmak için çalışıyorlar.

İNDİGO  ÇOCUKLAR,

Aslında yeni sayılmazlar  1970′ lerden beri bizimle olmaya başladılar. Bunlar, içgüdüleri oldukça güçlü, son derece zeki, yalanı dolanı hemen sezen, dik kafalı, inatçı, yaratıcı, bağımsız, gururlu, sıkılgan, ara bulucu, savaşçı ruhlu, enerjilere karşı duyarlı, uyku sorunları; uykuya dalmakta zorluk veya kabuslu huzursuz uyku, kimyasallara karşı hassas, düşük öz güven, yüksek öz güven arasında gidip gelen, agresif, kırılgan, Dünyayı değiştirmek ve yardım etmekle ilgili büyük arzular taşıyan buraya çok özel görevlerle gelmiş çocuklar. Artık işe yaramayan eski Dünya’ya ve insanlığa hizmet etmeyen  düzen, sistem ve oluşumlara ortaya çıkarmak, değişimi başlatmak. Yolu açarak Kristallere öncülük etmek için buradalar.

KRİSTAL  ÇOCUKLAR,

1995 sonrası doğanlar, İndigolar gibi psişik güçleri çok güçlü olan çocuklardır. Bunlar; geniş gözler, derin bakışlar, çekici kişilik, sıcakkanlı, çoğunlukla geç konuşurlar, sevimli, sevgi dolu, affedici, hassas, empatik, doğa ve hayvanlara bağlı, iyileştirici (şifa) yeteneklerine sahip, kaya ve kristallerle ilgili, yüksek derecede sanatkar ve yaratıcı, vejeteryen yemeyi tercih eden, korkusuz, şaşırtıcı derecede denge sahibi , daha büyük yaştaki; kristallere yardıma ihtiyacı olanlara  sempati duyar, yabancılara karşı ihtiyatlı olan çocuklardır. Onları tehlikeli insanlara karşı nasıl koruyorsanız, enerjisel olarak da koruyun. Psişik güçlerini korumalarını sağlayın, bu yanlarını yok saymayın, aksine bu özelliklerine önem ve değer verin. İndigoların kendilerine açtığı yoldan emin adımlarla ilerlemek  Dünyayı daha güvenli hale getirmek için yeni yol göstericilere Gökkuşağı çocuklarına hazırlık için buradalar.

GÖKKUŞAĞI  ÇOCUKLAR,

Henüz çok az sayıda Kristallerin çocukları olarak geliyorlar. Sadece hizmet için gelecekler. İşlevsiz aileleri seçmezler. Ruhsal güçlere sahip, spiritüel, tamamen korkusuz, (kimseden hiç bir şeyden), şimdiye kadar gelmiş şifa enerjilerine  sahip olarak gelecekler. Dünyaya hizmet etmek, saf Dünyayı yaratmak ve İlahi potansiyelimizi hatırlatmak için gelecekler. Lütfen sadece  “Çocuklarınızın bilgeliklerine saygı duyun, güvenin” Onlar bizim gözbebeklerimiz.

Sevgili Canlar, Ayrıca Baş melek Metatron’dan önceliklerinizi belirlemeniz, enerjinizi, zamanınızı,  An’da kalmayı, An’ın farkına varmayı ve farkındalık gibi zamanın doğasını anlamak için rehberlik isteyip niyet edebilirsiniz. Sadece “O” güzel yüreğinize odaklanıp, niyetlenin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.