Sevgili Başmelek Sandalfon’un Mesajı;

0 3.741

Sevgili Başmelek Sandalfon’un Mesajı;

Sevgili Başmelek Sandalfon’un Mesajı; Dünya üzerinde dengede kalmaya çalışan cesur yürekler sizleri evrensel armoni ile selamlıyorum.

Sizin zaman diliminizde bitirmeye çalıştığınız 2017  yılının en sert enerjileri ile içinde bulunduğunuz ay itibariyle girdiniz. Bu enerjiler yükselişi talep edenlerin en dip noktadaki örttüğünüz alanları size göstermek adına rehberlik ediyor. Sert deme nedeni insanların kendi içindeki dip noktalardan genelde kaçma arzusundan kaçamayacağı bir alan. Kaçmayanlarla  bu enerjiler dans ediyor. Ruhu dönüşüm isterken, zihinsel bahaneler yaratanları da derinden sarsıyor. Size sadece  dünyaya değişim için hepinizin ortak çağırdığı enerjilerin neler olduğunu hatırlatıyorum. Her birinizin ruhu akan enerjilerin neleri tetiklediğini biliyor. Sadece zihinlerinize ruhunuzla işbirliği yapması için hatırlatma yapılıyor.

Her zaman size uzanmış eller mevcut. O ellere tutunmanız da hatırlatılıyor. Zihinsel seçimlerinizle her biriniz farklı enerji alanlarından yardım almayı talep ediyorsunuz. Işık katlarında görevli her varlık sizinle işbirliği yapmaktan onur duyuyor. Bizimle daha eğlenceli dönüşümü seçebilirsiniz. Dünyada neşe sizin hızlandırıcınızdır. Işık katlarında görevli olan her varlık sizinle dünyaya neşeyi indirmekten büyük keyif alır.

Bugün kendiniz için zaman ayırın ve Işık boyutları ile kucaklaşın.

“Başmelek Sandalfon’un beni ait olduğum Işık katına götürmesine niyet ediyorum.” dedikten sonra gözlerinizi kapatın ve sizi ruhsal ailenizin  bulunduğu ışık katına götürmeme izin verin. Dünya planında deneyimlemeyi seçtiğiniz karmik yüklerin dönüşmesi gereken leri orada ışık ailenizle birlikte dönüştürüp, yüklerinizden arınmış,güçlenmiş ve yenilenmiş olarak dünyaya yeniden gözlerinizi açacaksınız.

Bu çalışma sizlere dönüştürmenize artık gerek olmayan özgürleşeceğiniz yüklerden arınmanız için sunulmuştur.

KALBİNİZİN EZGİSİYLE SİZLERİ SELAMLIYORUM. 11.11.2017

Kanal: Yasemin Derya Metin

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.