Başmelek Mikail’in Mesajı

0 10.987
Merhabalar, Sevgili Canlar,
Başmelek Mikail’in Mesajı’nı sevgiyle paylaşıyoruz….

Sizlerden beklentim başlayan değişime sevgiyle sarılmanız. Geçmişi mazide bırakıp yeniye kucak açmanız. Hayatınız başınıza yıkılıyor gibi hissetseniz bile emin olunuz ki tüm olanlar sizin en hayrınıza olandır. Mesajı doğru almak sizi bir adım öne götürecektir. Yaşamınızda iyi olmayan ne varsa bütün negatifliklerden sizleri kurtarıp yardım etmek istiyoruz. İlk başta bu üzüyor gibi gözükse de sizi hayırlı olana, güzel olana ve en doğru olana yönelmenizi istediğimiz içindir. Çünkü sizleri çok seviyoruz.

Artık ilerlemelisiniz! Çünkü o cesaret ve güç zaten içinizde. Melekler sizin ne yapacağınızı çoktan söylediler. Bazılarınız duyabildi bazılarınız duyamadı. Duyanlar; İstemediğiniz şeylerle hayatınızı doldurmayı bırakın ve size gelen o sesi takip edin. Duymayanlar; “O” güzel yüreğinize odaklanın ve iç sesinize yönelin size olumlu gelen cevapları bekleyin. Bazen mantıksız şeyler düşünseniz bile altındaki derin anlamları düşünün. Mesajlar sizlere farklı şekillerde ulaşacaklardır.

…Çok sevildiğinizi bilin ve bizler size destek olmak için hep yanınızdayız. Biz insana şah damarından daha yakınız…

Size yardım edecek o güç içinizde sadece cesaretli olun. Sezgileriniz ile İlahi yaradan ile bağınızı hatırlayın. Yüreğinizi dinleyin. O muhteşem gücün sizi nasıl sardığını, Allah ile Evren’ deki her şeyle bir olmanın o inanılmaz enerjisini hissedin. Bu enerjiyi hissettiğiniz  zaman “Huzur” başlar. Tüm yaşamınız düzene girer. Eğer ki akışa direnip neden hep kötü şeyler beni buluyor derseniz işte o zaman sadece hayatta direnmeye ve çabalama üzerine debelenirsiniz. Koca bir hiç için mücadele vermek ne kadar yorucu değil mi?

Kaygılardan, Şüphe, Kıskançlık, Öfke, Endişe, sizi kısıtlayan ne varsa blokajlardan içinizi kemiren gereksiz ne varsa Benden Temizlememi İsteyin!!! 

Kıymetliler,

Evrenin yasaları düşündüğünüzden farklı olabilir. Talep ettiğiniz taktirde rüyalarınızda evrenin prensiplerini ve hayallerinizini nasıl isteyeceğinizi gösterdiğimde benim olduğumu bileceksiniz Tek yapmanız gereken yüreğinize odaklanıp benden yardım istemek. Size öğretilerimin çok keyifli ve huzurlu olduğunu  biliyor olacaksın.

İlahi rehberlik her zaman huzurlu keyifli ve sevgi doludur. Sizleri meleklerin avuçları arasında gökyüzüne taşır. Asla zarar verici ve korkutucu değildir. Ruhunuzu özgürleştirir ve saf sevgiyi yüreğinize sınırsızca akıtır. Özgür hissetmeye başladığınızda mesajım size ulaşmıştır. Dikkat edin! bazı mesajlar  sevgiyle gelmezler. Onlar egonuzun sesidir, sizi farklı yöne yönlendirirler. Enerjileri farklıdır ve içinize bir huzursuzluk salarlar. Dinlemeyin!

Benden Temizlemi İsteyin ki! Tüm Korkuları, Kaygıları Endişeleri, Karmaşaları sizden alayım. İçinizdeki tüm negatifi pozitife çevireyim. Gücünüzü tüm bedeninizde hissedin. Parlak ışığım; sizdeki karanlıkları temizleyip içinizi tamamen aydınlıkla dolduracak. O zaman her şeyi daha iyi anlayacaksınız. Aydınlığım size yol gösterecek. Mavi renk düşündüğünüz ve gördüğünüz yerde bilin ki ben sizlerleyim.

Kötülükler egonuz ile bilinç altınızda pusuya yatıp zayıf bir anınızı bekliyor ve hatta yavaş yavaş sizi ele geçiriyor olabilir. Onlarla savaşma gücünü ve her an ihtiyacınız olan yardımı biz size verdik. Kontrolü elinize alın ve onları sizden en uzak noktaya gönderin. Yüreğinizi sonsuz sevgiyle doldurun. Gözlerinizi kapatıp mavi rengimi sizi nasıl sardığını hayal edin ki sahip olduğunuz o enerji su yüzüne çıksın.

İNANIN! Yüce Allah’a, Evren’e, Meleklere… Hayat adı verilen bu muhteşem yolculukta sonsuz huzurun, sevginin, mutluluğun sizi sarmasına izin verin. Size ait olmayan negatif enerjilerden her şeylerden kurtulun. Yardım için burada olduğumuza samimiyetle İNANIN! ve GÜVENİN.

Siz Çok Değerlisiniz!

Başmelek Mikail

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.