Biz Çok Değerliyiz!

0 11.501

 degerliyiz-melek-logo

“Değerliyiz”
Samimiyetle Yürekten İnanmak Kendinizi Başarıya Ulaştırmanın Bir Yoludur

Maddi ve Manevi yaşamımızı iyileştirmek için ettiğimiz duaların ve isteklerin Yüce Allah tarafından duyulduğuna bizler için en doğru ve hayırlı olan zamanda cevaplandırıldığına yürekten inanalım. Çünkü Yüce Rabbimiz bildiğiniz gibi bize Evrensel Kitabımız Kuran-ı Kerim (Kaf suresi 16. ayetinde) “Biz insana şah damarından daha yakınız” diyor. (Ben dememiş biz demiştir.) Sad Suresi 71-72-73 ayetlerinde de der ki “(Meleklere) O’nu (insan) kıvamına getirip, içine RUH’UMDAN üflediğimde secdeye kapanın”. Bizler O’nun için çok değerliyiz. Çok değerli olduğunuzu ve kıymetinizi bilin !

Kolektif bilincin gücü çok güçlüdür. Çevremize ne kadar çok güzelliği ve bu istek enerjisini yayarsak yaşamımızda o kadar değişim görürüz. Değişim sizle başlar sonrada çevrenize yayılır. Evrensel yasalara göre ne kadar çok samimi ve içten değer verirseniz hem kendinize hem de çevrenizden o şekilde değer görürsünüz…

Şükürler olsun.

Birlikte Daha Değerliyiz.

Ve Öylede Oldu…

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

YouTube Videomuz – Biz Çok Değerliyiz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.