Sevgi Kıtlığı Bilincinden Arınma

0 4.464

Her şey ilk önce kendini affetmekle başlar. Kendinizi gerçek anlamda affetmediğinizde alanınızda oluşturduğunuz enerji ile hem kendinizi hem de çevrenize bu enerjiyi gönderirsiniz.

Bazen inanmak istemeseniz de çok büyük bir güç ve enerji içinizdedir. O enerji öyle büyüktür ki insanları negatif olarak etkileyecek şekilde çevrenize yayılır. Aslında çevremizdeki  yaşanan bir çok hadiseyi siz kendiniz düşüncelerinizle gerçekleştiriyorsunuzdur. Her birimiz hayatımızın mimarlarıyız. Ne istersek zamanla birlikte onu yaşamaya başlarız. Çünkü düşüncelerimiz hayatımızı  birer birer nakış gibi örmektedir. Sonrasında nasıl bir şey düşünürseniz onu yaşamaya başlarsınız.”GÜZEL DÜŞÜN, GÜZEL OLSUN.”

Arınmamız…

Bilerek yada bilmeyerek kendimi ve bütün benliğimin aşk, sevgi, küçük görme, önemsenmeme, görmezden gelinme içerisinde bulunmamı sağlayan ve bütün negatif düşünceler kıtlığı içerisinde kalmama sebep olan, sevgi ve saygı alanında bolluğumu ve bereketimi engelleyen  ne varsa tüm negatif düşünceli hatalı verilerimden ARINMAYI seçiyor ve niyet ediyorum. 

ARINMAYI Seçiyorum…Şimdi ve her zaman. Ve de öylede Ol’du.

Sonsuz Sevgilerimizle

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.