Kim Olduğun Hakkında

0 5.459

Kim Olduğun’u Biliyor Musun?

İnsan Vücudu: Fiziksel ve Kimyasal yapıların birleştiği sistemlerin tümü olarak tanımlayabiliriz. Birbirleri ile ahenk halinde uyumlu bir şekilde çalışan muhteşem bir yapıdır.

Son derece komplike elektrik sistemi ve değişken ışık ile çalışabilecek şekilde yaratılmıştır. Nefes alan hareket eden hatta milyarlarca hücre barındıran bu karmaşık ve harika makine; ona hayat veren şey olmadan o kısa süre içerisinde çöküp yol olacaktır. “Yani RUH.”

Çünkü alevli, saf enerji-ışık insanın özüdür. Ruh’un koordinatları ise kalp yakınında bir kemik boşluğunda yer almaktadır. Oradan çevresine elektrik enerjisi yayar. Ruh düşünülen her fikri, duygu olarak kaydeder. Böylece yalnız senin imzanı taşıyan kendine özgü bir Duygu-Kimliğin oluşur. Bu emsalsiz bir duygu birleşim setidir.

Aslında sen Ruh ve Can’sın,  Işık ve duygu varlığısın.

Sen hayal edemeyeceğin kadar görkemlisin.  Sen umutların, hayallerin,korkuların, arzuların, gururun, tutkularının bütün bu duygu ve düşüncelerinin toplamısın. Senin Canın ve Ruh’un ölümsüzdür.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

“Jan Michael Heiland”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.