Arzular’ınızı Gerçekleştirmek İçin

0 10.442

Sürekli düşünürüz. Bazen kafamızdaki düşünceleri susturabiliriz bazen de hiç bir zaman onlara dur diyemeyiz. Aslında İrademiz sayesinde onları kontrol etmemiz mümkündür.”Çünkü düşüncelerinizin efendisi sizsiniz”. Düşünceler evrende titreşim yayar ve gerçekleşmeye çalışırlar. Kalbe göre manyetik alanları daha sınırlı ve zayıftır ama genede etkilidirler. Düşüncelerimizi kontrol ederek Arzular’ımızıda gerçekleştirmek için adımlar atmaya başlayabiliriz.

Başımıza birşey geldiğinde ard arda negatif düşünmeye başlarız. Bitmek tükenmek bilmeyen kötü olaylar arka arkaya vuku bulur. Bu nedenden ne kadar zor olsa da hemen kendinizi olumlu düşüncelere yönlendirin.(mesela; bir kaç kez güzel ve derin nefesler alıp verdiğinizde düşüncelerinizin başka yöne kaydığını gözlemleyebilirsiniz.) Amerikalı filozof Wayne aşağıdaki sözleri de düşüncenizin sizi nasıl etkilediği konusunda  ışık tutabilir.

Düşüncelerimizi önceden müdahale ederek Arzular’ımızı gerçekleştirmeye başlayabiliriz.

“Arzularınızı gerçekleştirmek için; onları içsel sesinizle uyumlu hale getirin. Bütün İçsel konuşmalarınız “İYİ HABERLER”, “İYİ SONUÇLARA” odaklanmış olsun. İçsel sesiniz hayal gücünüzü yansıtır, hayal gücünüz de ruh’la bağlantı kanalınızdır. İçsel sesiniz arzularınızla çatışıyorsa kazanan içsel sesiniz olacaktır. Yani arzularınızın içsel sesinizle eşleştirdiğinizde onlarla uyumlu hale getirdiğinizde arzuladığınız şeyler sonuçta gerçekleşecektir.”

Wayne W.DYER

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.