Suyun Hafızası – Su Kristalleri Sözlere Göre Şekilleniyor

0 13.088

Merhabalar,

Su Kristalleri Bize Ne Anlatır?

Japon Bilim Adamı Dr.Masaru Emoto “Su Kristalleri” isimli kitabındaki araştırmalara bakıldığında şu şekilde bir açıklama yapmış.

Su cansız bir madde değil, canlı ve duyguları algılayan kristallerden oluşur. Su çevresinden hem pozitif hem negatif bilgileri alır ve ona göre tepki verir.

Su tüm enerji ve titreşimleri algılayıp ona göre şekil alır. Evrendeki her canlı ve cansızın birbirine bağlı olması gibi su da aynı şekilde bizimle bağlantılıdır. DNA’ larımızda nasıl mutlu olduğumuz ya da üzüldüğümüzde buna tepki vererek değişirse suda benzer hareketlidir. Dr.Emoto suya farklı deneyler yaparak nasıl şekil aldıklarının fotoğraflayarak göstermiştir. Su kristallerinin aldığı şekillere şu şekilde örnekler verebiliriz.

Olumlu Sözlerde: Kusursuz ve parlak

Olumsuz Sözlerde: Koyu renkli, asimetrik veya tamamlanmamış motifler

Su ve Dua

Su ve Sözler

Neticede suyunda bir hafızası olduğu her yerde, her şeyde olduğu gibi suyu en güzel sözlerle onure edip şifalanabiliriz. Gerçekten de biri bizden su istediğinde suyu verirken “şifa Ol’sun” dememizin hiçte boş bir söz olmadığını anlıyoruz. Denize girip çıktığımızda arındığımız ve kendimizi kuş gibi hissetmemiz gibi…Kullanımı çok kolay olan hiç bir yan etkisi olmayan suyu içerken suya ve bardağa bakarak şöyle deyip içebilirsiniz. (Bilinçaltımdaki tüm korku, şüphe, kuşkularımı ve bedenimi O muhteşem tertemiz kristallerinle arındır bana şifanı akıt. Teşekkürler, Şükürler Ol’sun.Oh be….diyebilirsiniz ya da kendinizi iyi hissettirecek başka sözlerinizi söyleyebilirsiniz..) Bunu gün içinde istediğiniz kadar çok rahat uygulayabilirsiniz. Hiç bir yan etkisi olmadığı gibi suyun şifası çoktur. Mesela telefonunuzu her saat başı alarma ayarlarsanız, hem suyunuzu içmiş, hem bedeninizi arındırmış hem de şifalandırmış olursunuz.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.