İlahi Varlıklardan Yardım İsteme

1 7.046

Yaratan her zaman bizi özgür irademiz çerçevesinde serbest bırakır ve korur. Bizler bilinçli varlıklar olduğumuz için her zaman almamız gereken yardım ve bilgi için alanımızı belirlemeliyiz.

Öğrenmek istediğiniz bir konu için “Allah’ım sadece bana pozitif ve aydınlık kanaldan bilgilerin ulaşmasına izin veriyorum. Diğer alanların bilgisinin bana ulaşmasına iznim yok” niyetini yapıp araştırma yapın. Bu sayede ilahi olan pozitif alandan bilgilerle yolunuz kesişir.

Eğer bilmediğiniz bir kişiden enerji çalışması alıyorsanız “Allah’ın pozitif ve aydınlık kanalından gelen pozitif ve aydınlık enerjilerinin bana ulaşmasına izin veriyorum. Diğer alanların enerjisinin bana ulaşmasına iznim yok” niyeti sonrasında enerjinin alanınıza akmasına ve sizi arındırmasına izin verin. Bu niyeti herhangi bir şekilde basit evet dediğiniz her çalışma için de yapabilirsiniz.

Kendinizi mutsuz veya olumsuz duygular içinde hissederseniz, “alanımda sadece pozitif ve aydınlık enerjilerin olmasına iznim var. Diğerlerinin alanımda olmasına iznim yok” niyetini yaptığınızda başkalarından size gelen göz, nazar, düşük duygu ve düşünceleri alanınızdan temizleyebilirsiniz.

 

  1. sinem diyor

    teşekkürler
    alanımda sadece pozitif ve aydınlık enerjilerin olmasına iznim var diğerlerinin alanımda olmasına iznim yok…. kalabalık bir yere giderken de söyleyebilirim geldi ortama girmeden

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.