Dört ilahi İletişim Kanalımız

0 15.487

Merhabalar,

ilahi kanallarımız…

ilahi rehberlik için dua etmeye başladığımızda dünyevi dünyadan çıkarak ruhani dünyaya geçeriz. İçsel rahatlamanın dışında fiziken rahatlama da gerçekleşir. Kaslarınızda bir gevşeme ve içimizi bir huzur sarar. Bunu yapmanın en kolay yöntemlerinden biri nefes almaktır. Beynimizi susturduğumuzda dünyevi dünyadan uzaklaşırız. Arka arkaya 3 kere derin nefes aldığınızda birşey düşünemezsiniz. Mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Oksijen tamamen beynimize gider ve bizi tekrardan diriltir. Bildiğiniz gibi sevgili melekler bize oksijen molekülleriyle ulaşırlar. Şimdi mümkün olduğunca nefesi burnunuzdan alarak ağızınızdan verin. Bunu en az beş kere tekrarlayarak ciğerlerinizden havanın boşalmasını kendinizi vererek dinleyin.

Ruhani dünyamızda hissetmek ve olan biteni anlamamız daha kolaydır. Beynimiz ve bedenimiz dinlendiği için görülerimiz de açılır. Dört ilahi kanal yardımıyla bizlere mesajlar gelmektedir. Onları aktivite ederek hayatımızı kolaylaştırabiliriz. Bunlar DURUGÖRÜ (görüntü) , DURUİŞİT (ses) , DURUSEZİ (his), DURUBİLİŞ (düşünce) ‘tir.

Dört İlahi Kanal

DURUGÖRÜ: Berrak görüş olarakta adlandırılan durugörü, bazı olayları, olacakları veya olanları görüntü olarak zihninize getirir.

DURUİŞİT: Berrak işitme olarakta adlandırılan duruişit, içimdeki ses bize ne yapmamız ya da neler olduğunu söyleyen seslerdir. Ancak egonuzun konuşmadığından emin olun. Çünkü iç sesler farklı şekillerde sizi etkileyebilirler.

DURUSEZİ: Berrak hissediş olarakta adlandırılan durusezi, içinize doğmak olarak bilinen durumlardır. Bu durum bazen bir koku duyduğunuzda, birşeye dokunduğunuzda ya da gördüğünüzde aktive olabilir. Altıncı his olarak söyleyebiliriz

DURUBİLİŞ: Berrak biliş olarakta adlandırılan durubiliş, daha önce hiç karşılaşmadığınız ya da bilme şansınız olmayan konularda gerçekliğin bir anda dilinize gelmesi durumudur. Telepatik bir şekilde bilgileri çekmek gibi yorumlayabiliriz.

Bu 4 kanal tüm hepimizde olan özellikleridir. Bazen bilerek bazende farketmeden onlardan bir tanesini kullanıyor olabiliriz. Mutlaka en az birini kullandığınız bir durum gerçekleşmiştir. Çoğumuz genellikle bu ilahi kanallardan bir-iki tanesini kullanılırız. Farkındalığımız arttırarak hepsini zamanla kullanmaya başlayabiliriz. Hatta namaz, meditasyon, yoga, nefes ve reiki gibi tekniklerle bu özellikler güçlendirilebilirler.(Size hangisi iyi geliyorsa) Dünyeviden uzaklaşarak ruhani tarafımızı güçlendirmek bizi aydınlığa götürecektir.

Tüm kanallar doğru ve yararlı bilgi almakta eşit derecede verimlidir. Herkes bu dört kanalın hepsiyle ilahi rehberlik alma kapasitesine sahiptir. Ancak spiritüel yola yeni girenlerin genelde sadece bir ya da iki kanalları açılır. Zamanla ve uygulamayla diğer kanalları yavaş yavaş açarlar. Başlangıçta iki iletişim kanalı üzerine odaklanmak en iyisidir. Bu kanallara alıştıktan sonra diğerlerini doğal olarak açarsınız.

Kahve falı vb. falları iyi bakabilen insanlarda bu kanallar aktive olmuştur.

Doreen Virtue yazılarından esinlenilmiştir.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.