Duru Görü, Duru İşit, Duru His, Duru Biliş

0 10.020

Merhabalar,

Duru Görü, İşit, Biliş, His…

Yüce Allah’ın gördüğümüzün  ötesini yaratmıştır. Yüce Allah Yaratılanlardan insanoğlunu bu yeteneklerle donatmıştır. Bunlara Duru Görü, Duru İşit, Duru Biliş ve Duru His denir. Bize gelen mesajlar yani tanrısal sesimiz bu dört yolla bize gelir. Görebilir, işitebilir, düşünebilir ve hissedebiliriz. Bu yetenekler kimimizde gelişmiş şekildedir. Bu yeteneklerimizi bir çok teknikle güçlendirebiliriz. Meditasyon, Namaz, Yoga, Reiki, Nefes…gibi

DuruGörü: Canlı-cansız nesnelerin vizyonlama şekilde önümüze gelmesi ya da beş duyu organından bağımsız şekilde belirmesine denir.

Duruİşit:  Özel bir cihaz kullanmaksızın standart olarak adlandırdığımız ve her zaman duyabileceğimiz sesler dışındaki varlıklardan gelenleri duymaya denir.

DuruBiliş: Tepe çakramız Yaradanla aramızdaki bağımızdır. Yaradan her şeyi bilen ve görendir. Bu kanalların açık olması durumunda ve Yaradana bağımız sayesinde bilinmeyi bilmeye denir.

DuruHis: Biriyle karşılaştığımızda ya da bir olayla ilgili içimizi bir his sarar. Ya da çok uzakta sizin için çok önemli birine bir şey olduğunda midenize bir ağrı saplanır ve endişelenmeye başlarsınız. Bu mesajlar dikkatli okunması gerekenlerdir. Hisleriniz size bir şeyler anlatmaya çalışıyor olabilir. Bu önsezilere duruhis denir.

Allah hepimizi bir yaratmıştır. Birimiz diğerinden üstün değildir. O yüzden bu güçlerin geliştirilmesi herkes için aynıdır.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.