Duru Görü, Duru İşit, Duru His, Duru Biliş

0 13.806

Merhabalar,

Duru Görü, İşit, Biliş, His…

Yüce Allah şu anda gözümüzle gördüklerimizin çok  ötesini yaratmış Yarattığı insanoğlunu yeteneklerle donatmıştır. Bunlara Duru Görü, Duru İşit, Duru Biliş ve Duru His denir. Bize gelen mesajlar bu dört yolla  gelir. Görebilir, işitebilir, düşünebilir ve hissedebiliriz. Bu yetenekler kimimizde gelişmiş şekildedir. Bu yeteneklerimizi bir çok teknikle güçlendirebiliriz. Meditasyon, Namaz, Yoga, Reiki, Nefes…gibi

Duru Görü: Canlı-cansız nesnelerin vizyonlama şekilde önümüze gelmesi ya da beş duyu organından bağımsız şekilde belirmesine denir.

Duru İşit:  Özel bir cihaz kullanmaksızın standart olarak adlandırdığımız ve her zaman duyabileceğimiz sesler dışındaki varlıklardan gelenleri duymaya denir.

Duru Biliş: Tepe çakramız Yaradanla aramızdaki bağımızdır. Yüce Yaradan her şeyi bilen ve görendir. Bu kanalların açık olması durumunda ve Yaradana bağımız sayesinde bilinmeyi bilmeye denir.

Duru His: Biriyle karşılaştığımızda ya da bir olayla ilgili içimizi bir his sarar. Ya da çok uzakta sizin için çok önemli birine bir şey olduğunda midenize bir ağrı saplanır ve endişelenmeye başlarsınız. Bu mesajlar dikkatli okunması gerekenlerdir. Hisleriniz size bir şeyler anlatmaya çalışıyor olabilir. Bu önsezilere duru his denir.

Allah hepimizi bir yaratmıştır. Birimiz diğerinden üstün değildir. O yüzden bu güçlerin geliştirilmesi herkes için aynıdır.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.