20.02 Kronos’un Zaman Mesajı

0 3.710

Merhaba Ben Kronos
Sizlerle bilinç düzeyinde ve ruhsal düzeyde bir çok çalışma gerçekleştiriyorum. Her bir insan ve canlıyı dünya ve evren zamanına uyumluyorum. Sizin dünya zamanınızda yansıma gününde ikilikten BİRlik alanına geçişiniz için zaman sizin için yeni bir frekansta yeniden başlatıldı. Bilinç düzeyinde bu aktivasyonu dünya planında başlattık.

Zamanın yeni frekans bandı aşk boyutunun zamanını devreye aldı. Bu zamanla birlikte kendinizi değersizleştirdiğiniz ilişkiler daha hızlı bir şekilde hayatınızdan arındırılacak. Kendinizi köleleştirdiğiniz çalışma hayatınızdan özgürleştirileceksiniz. Bunların hepsi sizlerin ruhunun isteği ile gerçekleşecek. Ruhunuz talep ettiği için yeni zaman sizlerde aktive olacak. Egonuza lütfen şunu bildirin. “Olacak olan bizim en mutlu ve değerli yaşamı sürdürmemiz için, haydi kendimizi akışa uyumlayalım ve eğlenelim.”

Ruhunuzun sizin için talep ettiği yaşam şu an yaşadığınız tüm acılardan özgürleşmiş yaşam. Tüm var oluş sizin daha mutlu yaşamanızı arzuluyor ve bunun için sizinle iş birliği yapmak için bekliyor. Kaygı ve korku ile baktığınız her konu aslında sizin gördüğünüzü sandığınızın çok daha başka formunda. Sizlere iletilen mesajlar sizleri yeni boyuta sizin bilmediğiniz alana taşımak için. Bilmediğiniz bölge olduğu için verilen mesajları ya da vizyonları zihniniz korkutucu diye yorumluyor. Kanal mesajlarını okurken “enerjiyi okumayı seçiyorum” niyeti ile okuyun. Sizleri çok ama çok seviyoruz.

Zaman AŞK zamanı. Haydi kabul edin. Aşkın her boyutunu aşkla yaşamak için kendinize izin verin.

Sevildiğinin farkında olmayan Sevgililer sizleri AŞK zamanında AŞKla selamlıyorum.

Kronos 💟🕛

20.02.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Kronos Hakkında:

Kronos, Yunan mitolojisinde bir Titan. Kronos Gaia ve Uranüsün çocuğudur 1. Nesil Olimposlu Tanrıların babasıdır. Zeus Poseidon ve Hades tarafından yenilgiye uğratılmıştır.

Kronos adını zaman anlamına gelen khronos sözcüğünden almaktadır. Gaia’nın doğurduğu son titan olmakla birlikte, zamanı yarattığı ve zamanlarda seyahat ettiği söylenir. Kronoloji sözcüğü Kronos isminden türemiştir. Roma mitolojisinde Satürn olarak da bilinir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.