Astral Seyahat Nedir ? & Astral Seyahat Nasıl Yapılır? 

1 4.566

Astral Seyahat Anlamı: 

Uyku halindeyken kişinin fiziksel bedenini ayrılarak farklı mekanlarda ve boyutlarda yolculuğu  çıkması durumuna “Astral Seyahat” denir. Uyku hali olmadan da yeteri kadar transa geçebilirse eğer bilinçli şekilde de astral seyahat gerçekleşebilir.

Seyahat esnasında ruhani ve enerji formunda olunduğu için herhangi bir maddenin engel teşkil etmemesi örnek olarak duvarlardan geçebilme ve tüm dünyada dolaşabilinmektedir. Bir çok astral seyahat gerçekleştiren kişiler göremediğimiz varlıklarıda görmeye başlandığı iddia etmektedirler.

Astral Seyahat sonrasında uyanıldığında rüya görmüş gibi hissederiz. Gördüğümüz, yaşadığımız tüm o farklı olaylar astral seyahat esnasında yaşadığımız anılardır. Paralel yaşamlar olduğu için bazı gördüğünüz şeyler gerçekçi gelmeyebilir. Birçok kişi astral seyahat esnasındaki deneyimlerini paylaşmaya başmış olup hatta gitgide bu deneyimin yaşanması artmaya başlamıştır. Ameliyat esnasında ya da uyurken insanlar kendilerini görme en yayın vakkalardan biridir.

Seyahat esnasında gümüş kordon denilen bir kordonla insanlar bedenine bağlıdırlar. Bu kordon ancak normal ölüm halinde kopması gerçekleşir. O nedenden korkulacak bir durum yoktur. Bu tarz bir deneyim yaşamak için tamamen hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahat olunması gerekir. Huzurlu bir müzikle transa geçerek kendini olmak istediğin yerde vizyonlama deneyimleri ile bir takım denemeler gerçekleştirilebilir.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır? 

Astral seyahat yapmak için ilk önce rahat ve gevşemiz olmanız gerekiyor. Tüm endişe ve kaygıları zihninizden uzaklaştırın. Loş bir ışık ve sessiz bir ortamda konsantrasyonunu vücudunuzun dışında olmaya hayal edecek şekilde yönlendirin. Zihninizde kendinize baktığınızı vizyonlayarak başka hiç birşey düşünmeden kendinizi akışa bırakın. Yeteri kadar egzersiz yaparsanız sizde astral seyahat yapabilirsiniz.

Astral Seyahat Deneyim Müziği

Sonsuz Sevgi ve Teşekkürlerimizle…

  1. Ferhat diyor

    Slm öncelikle verdiğiniz bilgilerden ve emeklerinizden dolayı teşekkür ederim. Başmelek İsrafilden şifa istendiğinde ve zümrüt yeşili enerjisine uyumlanmak istediğimizde başmelek israfilin ya da diğer baş meleklerin enerjilerine uyumlandığımızı nasıl anlarız ne gibi değişiklikler hissedilir fiziksel ya da ruhsal olarak. Ben belli aralıklarla uzun bir zaman meditasyonlar yaptım her ne zaman meditasyon yapsam başımın üstünde ve yüzümde etkili bir şekilde karıncalanmalar hissediyorum bazen bu karıncalanmalar el parmaklarımda da hissediyorum fakat bunca zaman bundan ileriye gidemedim. karıncalanmalar özellikle başımın üstünde başımın ve yüzümün sol tarafında oluyor beni aydınlatırsanız çok sevinirim sevgiyle kalın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.