Her Anımız Cennette Bir Gün Ol’sun

0 18.092

Her Anımız Cennette Bir Gün ol’sun, Yüce Allah’ım bugün ve her anımda senin o muhteşem sevgi dolu ışığın kalbime aksın ve beni pırıl pırıl aydınlatsın Ve her anımız cennette bir gün ol’sun…

İzninle,

Sevgili Başmelek Mikail;

Lütfen; her an benim sağımda sen yürü ve düşük titreşimli içinde sevgi olmayan her türlü duygu ve düşünceleri tamamen benden uzak tut. O düşük titreşimleri sevgiyle kaynağa götür ve ışığa dönüştür. Her yeni günüme ışık dolu senin o eşsiz enerjinle başlayayım ki bende yolumda ışığımı yayarak ilerleyeyim.

Sevgili Başmelek Uriel;

Lütfen; her an  bir adım önümden sen git ve yaşamımda ki tüm konuların bana kendiliğinden çözülmüş olarak gelmesini sağla ki ben hayatımdaki tüm güzellikler için tamamen yüreğimden şükredebileyim. Tüm sevdiklerime ve çevreme daha fazla ışık , mutluluk, huzur ve sevgimi yayabileyim.

Sevgili Başmelek Cebrail

Lütfen; her an solumda sen yürü ki ağzımdan çıkan her bir söz ışık, sevgi, şefkat, hoşgörü, huzur, neşe, keyif, mutluluk yaysın. Yaysın ki bende istisnasız herkesten sadece saf sevgi göreyim.

Sevgili Başmelek İsrafil

Lütfen; her an tam arkamda sen ol. Ol ki her adımımda geride sadece senin o saf zümrüt yeşili şifanın ışığın yayılsın.

Sevgili meleklerim, huzur meleklerim, neşe meleklerim lütfen; her anımın bir kuş tüyü hafifliğinde, çocuklarımla, ailemle, sevdiklerimle ve işimde  keyifle, huzurla geçmesini sağlayın. Sağlayın ki her anım cennette bir gün Ol’sun. Ve öyle de Ol’du. Şükürler Ol’sun. Sonsuz Teşekkürler

(Kafadan değil yüreğinize odaklanıp yani inanarak okursanız gününüzün pırıl pırıl muhteşem ve keyifle geçtiğini görecek, hissedeceksiniz.)

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Her Anımız Cennet’te Bir Gün Olsun Videomuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.