Rüya Boyutu Gerçekliği

0 3.080
Rüya Boyutu Gerçekliği

Bizler çok boyutlu varlıklarız. Her ne kadar kendi gerçekliğimizi tam olarak görmesek de oldukça komplike bir yaşam alanımız var.

Pazar günü Rüya Meditasyonu kaydını yaparken; çok güzel bir farkındalık alanı oluştu. Çalışmalarımda genelde rüya boyutunda yapılmış müdahaleler için alan kapatma ve temizlik yaparım. Ancak aslında her birimizin rüyalarımızı hatırlasak da hatırlamasak da iki yaşamı olduğunu fark ettim.

Kendimizi her boyutta yükseltemezsek içsel dengemiz yerinde olmuyor. En ufak kaos anında bütün her şey yıkılıyor. Yıllarca kendinize çalışma yapmış ya da çalışmalar almış ama hala istediğiniz gelişimi gerçekleştiremediyseniz; rüya boyutunuz için yaptığınız çalışmaları uyumlamanızı öneririm.

O kadar çok nasıl sorusunu soruyorsunuz ki; bir önceki cümlenin “nasıl” soruları geldi bile.

Rüya Meditasyonunu dinlemeden önce yazacağım niyeti yapıp bunu gerçekleştirebilirsiniz. “Bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğum dünya gerçekliğimdeki tüm ruhsal arınma ve dünyasal dönüşüm çalışmalarımın benim frekansıma uygun olarak rüya gerçekliğimde de rüya koruyucularım, rüya rehberlerim ve ruhsal ışık rehberlerim eşliğinde gerçekleşsin. Bu esnada rüyalarımında huzurlu olmasını seçiyorum. Sabah uyanmam gereken zamanda dinç ve enerjik olarak uyanmayı seçiyorum.”

Dünya gerçekliğinde yapmış olduğunuz tüm çalışmaların enerjisini rüya gerçekliğinde de yaptığınızda bana gelen algı mucizelerin kapısını açmayı hayatınızda çok daha kolay gerçekleştireceksiniz. Cennet boyutu yaşamımızda var etmemiz için var oluş bizi destekliyor. Şükürler olsun. Cennet dünyamızın kapıları rüya gerçekliğinde ve dünya gerçekliğinde gerçekliğimiz olsun.

Spiritüel Danışman Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.