Sorulara Ortak Açıklama

0 1.776

Çeşitli platformlardan yönlendirilen sorular var. Bu soruların ortak noktalarını bu yazı aracılığıyla sizlere iletiyoruz.

Allah’ın kainatın düzenini sağlamak için oluşturduğu yasalar var. Elbette bu yasaların hepsine vakıf değiliz. Sadece izinli olduğumuz yasaları biliyoruz. Bu yasalar dini kitaplar ve mistik öğretiler aracılığıyla insanlığa bildirilmiş.

Dünyada yaşayan tüm insanların bilmesi gereken en basit yasa özgür irade yasası. Bu yasa da Yaradan bireye seçim yapma ve bu seçimlerinin sonucunu yaşama özgürlüğünü ona vermiştir. Elbette sorumlulukların da bedeli vardır. Yapılan davranışın sonuçları kişinin ruhsal planında ya onu tekamül ettirir ya da karma yaratır. Karma yarattığında o karmayı dönüştürene kadar aynı yaşam deneyiminin içinde dönüp durur.

Bu özgür irade yasası gereği karşılıksız sevdiğiniz insanın sizi araması ya da görüşmeniz eğer ilahi olarak uygun değilse ne melekler ne de bizim sizi yönlendireceğimiz bir çalışma bu işi yapmaz, yapamaz. Zorla bir kişinin döndürülmesi büyüsel bir çalışmadır bu çalışma da uygulayana da uygulatana da karmik borç yaratır. Bizler insanların arınması için sizlere bilgiler iletiyoruz yeni karmalar yaratmak için değil.

Sitemizin adı meleklerle gücünüzü keşfedin. Burada size sunduğumuz melek çalışmalarını yaparak kendi özünüzün ışığına ulaşmanız. Başmelekleriniz ya da koruyucu melekleriniz sizin bilinçaltınızda bulunan anılar aracılığıyla sizinle iletişime geçer. Sizin gördüğünüz bir bulut, yazı, şarkı, rüya size özeldir. Bu işaretin ne olduğunu dışarıdan bizim ya da bizim gibi kişiler aracılığıyla ulaşmak yerine gün içinde uygun olduğunuz anda “sevgili meleklerim bana gönderdiğiniz mesajı ben tam olarak anlayamadım, lütfen tam olarak benim anlayacağım şekilde bana mesajı iletin” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın. O esnada ortaya çıkan görüntü, his, iç ses herhangi biri size iletilen mesajdır. Bu çalışmayı ne kadar sık yaparsanız artık melekleri duymak için meditasyon yapmaya gerek olmadan normal günlük hayatınız içinde onları algılarsınız.

Youtube’daki meditasyon çalışmalarımızın hepsi için meleklerin bana söylemiş olduğu “bu çalışmaların hepsi kişinin ruhunun gücünü açığa çıkarıp onu dünya içinde dengelemek. Ruhunun gücünü açığa çıkarmak için hangi meditasyonu ne kadar yapması gerektiğini içine sorsun ve gelen cevaba güvensin.” Çalışmaları yapacak zamanınız yoksa dinlemek istediğiniz meditasyonu açıp “ruhsal planıma uyan herşeyi onaylıyorum ve kabul ediyorum” niyetini yaparsanız uyusanız bile enerji sizinle çalışır. Ya da zihniniz konsantre olamıyorsa da sizinle çalışır. Sadece niyeti yapıp gözlerinizi kapatmanız yeterli. Gözlerinizi kapatmanızın nedeni de beyin dalgalarını alfa ya da teta seviyesine geçirmek. Bilinçaltı dönüşümleriniz alfa ve teta seviyesinde daha hızlı ve kalıcı olur.

Bizler her birimiz belirli bir frekansta titreşiyoruz. Her insan kendine özgü frekans aralığında titreşir. Eğer hayatımızdaki herhangi biri bizimle eş frekansta ise o kişi ile yaşadığımız çoğu şey eş zamanlı olabilir. O kişi ya da kişilerle telepatik olarak iletişimde oluruz. Bu kişi eş, sevgili, anne, baba, çocuk ya da arkadaş olabilir. Ruhsal iletişim yer ve mekandan bağımsızdır.

Bizim dünya boyutunda ailelerimiz olduğu gibi ruhsal ailemiz de vardır. Bu ruhsal aile üyeleriyle bir araya geldiğimizde ilk gördüğümüzde bile o kişi ile bir tanışıklık hissine sahip oluruz. Burada en önemli nokta bu aile üyeleriniz sizin ruhsal dönüşümünüz için yaşamınıza dahil olmuştur. Özellikle bu aile üyeleri karşı cins olduğunda o kişiye hissedilen yoğun sevgi aşk sanılabilir ve ruh eşi olarak tanımlanabilir. Evet o sizin ruh parçanızdır ancak evlenmeniz ya da sevgili olmanız gerekmeyen kişidir. Siz ya da karşı taraf bu durumu yanlış değerlendirirse çok acı çekilen ve sonu ayrılık olan bir ilişki sürecine girersiniz. böyle karıştığınız zamanlarda Başmelek Raguel lütfen bu kişinin ilahi planımda benim hayatıma ilahi gerçeklikte hayatımda olma amacı ne? Bunun cevabını benim anlayacağım şekilde bana ilet” niyetini yapın ve birkaç gün karar vermeden önce bekleyin. O süreçte ilahi gerçek her ne ise onu algılayacaksınızdır.

Aşk ve ilişkilerle ilgili hayatınızda dönüşmesini istediğiniz her şey için buradaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Bolluk ve Bereket için buradaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Enerjinizi yükseltmek için buradaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Sağlık sorunlarını dönüştürmek için buradaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak tüm çalışmalarımızdan anında haberdar olabilirsiniz. Abonelik için tıklayın.

Hayatı Kolaylaştırıyorum kitabı melekler tarafından yazdırılan ve melekler tarafından arınma frekansı yüklendiği için kitabı okurken sizi arındıran bir kitap. e-kitap formatında satın almak için tıklayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.