Bilinçaltı Asla Kapanmayan Bir Bilgisayardır….

0 1.415

Bilinçaltı gece gündüz an ve an bilinçli, bilinçsizce kendinizi tanımladığınız kişi olmanızı sağlamak için çalışır. Beynimize neyi düşünürsek ve koyarsak onu geri alırız. Sık sık söylediğimiz her şeye inanır. Bilgisayarınız ona ne programladığınızla ilgilenmez. Gerçeği söyleyip söylemediğinize de bakmaz. Sadece programladığınız gibi hareket eder.

Geçmişte kendiniz hakkında söylediğiniz ya da inandığınız şeylerin doğru olup olmaması hiç fark etmez. Bunlar beynin umurunda değildir. Doğduğumuz günden bu güne en kötüye ilk ve en iyiye son olarak otomatik bir şekilde inanmayı öğrendik. Şimdi anladık ki böyle olmak zorunda değiliz. Şu andan itibaren başlayarak düşünce ve sözlerimizin kontrolünü sağlayarak yaşamımızın geri kalanını ve geleceğimizi istediğimiz şekilde yönetebiliriz. “Bunu kendiniz için yapın olumlu sözler ve de düşüncelerde kalın.” Çünkü sizden başka bir tane daha yok. Kıymetinizi bilin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.