Ruhsallık Yoluna Yeni Başlayanlar İçin Çalışma Planı

0 5.651

Arınma için ya da ışık varlıkları ile bağlantıya geçmek için neler yapmak gerektiği sorusu soruluyor. Ne yapılmasına karar veremeyenler için meditasyon kayıtları ile bir çalışma listesi oluşturuyorum. Dileyene ışık olsun.

Meditasyonları ilk dinlediğinizde gözleriniz kapalı olarak dinleyin. Bu sizin frekansla uyumlanmanızı sağlayacaktır. Meditasyonların bir kısmı uzun olduğu için ya da eski enerjiden arınmak istemeyen parçanızdan dolayı uyuyabilirsiniz. Meditasyon enerjisinin sizin ruhsal planınıza göre çalışması için başlamadan önce “ruhsal planımla uyumlu olan her izni veriyorum her şeye evet diyorum” niyetini yapın. Bu niyetten sonra uyusanız da enerji sizin için çalışacaktır. İlk çalışmayı gözleriniz kapalı meditatif halde yaptıktan sonra gün içinde işlerinizi yaparken, yolculuk yaparken her zaman ve her yerde yapmanız gerekenleri yaparak meditasyonları dinleyebilirsiniz. Bu şekilde çalıştırdığınızda o ortamda izinli olunan mekanlarda ve kişilerin alanında da bu işlem olmaya devam edecektir. Çok kısık sesle bile olsa açık olması enerjinin çalışması için yeterli. Yazıların içine bağlantı olarak meditasyonların linkini koyacağım. Yeşil yazıya tıkladığınızda meditasyona yönlendirileceksiniz.

 • İlk olarak kendi gelişiminizi hızlandırmak için Dünya İle Karma Temizleme çalışmasını yapın. Kendinizin ruhsal görevli olduğunu hissediyorsanız ancak ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız bu çalışmayı her gün “şu an dünyada izinli olduğum alanda bu arınmanın enerjisinin akmasına niyet ediyorum” diyerek yaptığınızda dünyanın yükselişine katkı sağlamış olursunuz.
 •  Işık Meditasyonunu yapmanızı öneririm. İlk altı ay boyunca ayda bir kere bu çalışmayı yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Altı aydan sonra üç ayda bir yapabilirsiniz.
 • KadınlarKutsal Dişilik AktivasyonunuErkeklerEril Enerji Çalışmasını yapabilirsiniz. Kendinizi iş ya da sosyal hayatınızda yetersiz hissettiğiniz her zaman bu çalışmayı tekrarlayabilirsiniz.
 • Her sabah uyandığınızda Güne Merhaba Çalışması ile enerji alanınızı güçlendirebilirsiniz. Özellikle etrafınızdaki insanlar sizi çok etkiliyorsa akşam yatarken de bu çalışmayı yapabilirsiniz.
 • Geceleri yatarken Çakra Temizleme Çalışmasını yaparsanız hem günün dengesizliğini azaltmış hem de kendi içsel gücünüzü ortaya çıkarmaya başlarsınız.
 • Bizler bu dünyaya sevgiyi öğrenmek için geldik. Sevgiyi bilmek için çeşitli aşamalardan geçmemiz gerekiyor. Koşulsuz Sevgi Çalışmasını yaptığınızda gerçek olmayan her senaryodan özgürleşmeye başlarsınız.
 • İlahi olan sevginin yaşamınıza dahil olması için Sevgi Zamanı Aktivasyonu Çalışmasınıyapabilirsiniz.
 • Küçük çaplıda olsa geçmişte herhangi bir fiziksel ya da ruhsal hastalık geçirdiyseniz Şifa Çalışmasını da bir kere uygulayın.
 • Bu zamana kadar kırgınlığı olmayan biriyle karşılaşmadım. Onun için Affetme Çalışmasını da herkesin bir kere yapması gerektiğini hissediyorum.
 • Anne karnından itibaren farkında olduğumuz ya da olmadığımız travmalara maruz kalıyoruz bu da bizlerin yaşam içinde ruhsal olarak ilerlememiz gerektiği gibi ilerlememizi engelliyor. Bu engellerden arınmak için Güneş Sinirağı Aktivasyonunu yapabilirsiniz. Bu sizin travmalarınızın şifalanmasına aracılık edecektir.
 • İçsel olarak kendinizle çatışıyorsanız kendi içinizde uyum için Sevgi ve Barış Çalışmasını yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ev ve iş yerinde bir kaos alanı varsa “şu an kendi ruhsal ve dünyasal konforum için bu alanın dengelenmesine niyet ediyorum” diyerek bu çalışmayı o ortamlarda da çalabilirsiniz.
 • Farkında olmadan genetik seviyede her birimiz korku frekansına sahibiz. Bu frekanstan arınmak için Korkudan Özgürleşme Meditasyonunu yapabilirsiniz.
 • Yaşamınızda sevginin tamamen ortaya çıkması için Sevgi ve Aşk Çalışmasını yapabilirsiniz. Eğer insanlara hayır diyememe sebebiniz içsel olarak sahip olduğunuz sevgi açlığıysa bu çalışmayı her gün dinleyerek o alanınızı dengeleyebilirsiniz.
 • Anne ve babanız dahil ilişki içinde olduğunuz her insanla mutlaka sağlıksız enerjiler alanınızda bulunuyor. Bu da sizlerin duygusal ve sosyal ilişkilerinizde kendiniz olmasını engelliyor. Eski Aşklardan ve İlişkilerden Özgürleşme Çalışması ile tüm ilişki engellerini ortadan kaldırmış olursunuz.
 • Hayatınızda para ve değer alanında dengesizlik varsa Bolluk ve Bereket Çalışması ile o alanı dengeleyebilirsiniz.
 • Uzun meditasyondan hoşlananlar için Aşk Şifası Çalışması, kısa meditasyondan hoşlananlar için Aşk Şifası Çalışması 

Bu çalışmalar sizlerin değişim ve dönüşümüne büyük katkı sağlayacaktır. Youtube kanallarımızda sizlerin kalbine evet diyen daha başka bir çok çalışmamız için Yasemin Derya Metin ve Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Youtube kanallarına abone olabilirsiniz. Bir kişinin aydınlanması bir çok kişinin aydınlanmasına aracılık edecektir. Yüz yüze gelemediğimiz ulaşmamız gereken insanlar için bu çalışmaları lütfen size “bunu nasıl yapabilirim” sorusunu soranlarla paylaşın.

Sevgi ve birlik yolunda ilerlemek isteyen herkese ulaşmasını seçiyorum.

Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.