Ego’muzu Nasıl Sustururuz?

0 6.597

Ego’yu Susturmak…

Madem hayat bir oyundan ibaret ki öyle bizde o zaman ego’muzu susturmak hayatımızı,  çevremizi ve dünyamızı daha mutlu, daha huzurlu yaşanır hale getirmek ve güzelleştirmek için; hadi hep birlikte bir oyun oynayalım. Ego’nuzun (o çok konuşan, hiç susmayan sizi de rahatsız eden sesin) AKLI’nız olduğunu HAYAL edin. O’na ne söylemek isterdiniz? Cevabınız ne olurdu diye sizlere sorduk. Gelen cevaplar muhteşem burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. O çok konuşan, hiç susmayan olumsuz olan sesi konuşurken kendinizi yakaladığınızda verdiğiniz bu şahane cevaplarla eğlenerek, onunla oyun oynayarak, gülerek hemen verdiğiniz cevapları hatırlayın güzelliğine, muhteşemliğine bakın. Ona nazikçe davranıp lütfen sen biraz sus deyip hemen aklınızı devreye alın. Ve ona sevgiyle yaklaştığınızda o sesi susturmuş olduğunuzu fark edeceksiniz. Hepiniz harikasınız…

Yazmış Olduğunuz Cevaplar Şöyle:

Sen yanlışsın, sana bende yer yok.

Allah’ım ve meleklerim yanımda daima sevgi ve iyilik odaklıyım.

Her şeyin farkındayım, ben her şeyin üstesinden gelirim.

Özgürsün kafana göre takıl. Her şey muhteşem. Her şey çok güzel olacak.

Her şey yolunda her şey mükemmel çocuklarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu evrenin tüm güzellikleri sevgiyle hayatıma akıyor.

Yapan sen değilsin sen istediğin kadar konuş her şey yolunda olması gerektiği gibi.

Sen sus benim aklım bana yeter.

Ruhum özgür olacak. Zor diye bir şey kalmayacak.

Her şeyin en iyisini hak ediyorum.

Hayatım çok daha güzel olacak.

(Hadi lütfen sus seni duymak istemiyorum beni çok rahatsız ediyorsun?  Geceleri bari rahat bırak ta uyumak istiyorum.) – Ego konuşuyor 🙂

Yüce Allah’ım izninle yoluma meleklerimle devam ediyor var olduklarını bilmek bile içimi ısıtıyor ve onlara güveniyorum.

Son sözü ben söylerim sen ne söylersen söyle. Söz uçar yazı kalırmış şuraya yazıyorum.

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.

ŞÜKÜRLER OLSUN diye devam ediyor.

Burada size iyi gelen ya da  kendinize ait güzel sözlerle her gün olumlama yapın lüften, nasıl yaşamak istediğinizi hayal edin, hayalinize inanın. Acele etmeden, kendinize sınır koymadan, enerjinizi bloke etmeyin. Ve bunu özelliklede gece uykuya yatarken yapın. Egonuzu nasıl susturduğunuzu göreceksiniz. O güç içimizde bilin. Tüm güzellikler bizimle olsun. Hepimizi seviyorum.

Sevgide ve ışıkta kalın.

Teşekkürlerimizle…..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.