“O” Güzel Ruh’ unu Güçlendir

Ruh Bize ne anlatır ? Yaşamımızda canımızı çok acıtan, bizlere acı veren kişi veya kişilerin aslında bizleri “ruh”sal boyutta gerçekten çok sevmiş.

0 12.424

Ruh Bize Ne Anlatır ?

Yaşamımızda canımızı çok acıtan, bizlere acı veren  kişi veya kişilerin aslında bizleri “ruh”sal boyutta gerçekten çok sevmiş ve sevmekte olan kişiler olduğunu bizler istediğimiz için yaşamımızdaki bu rollerini kabul ettiklerini biliyor muydunuz?

Yüce Allah bizlerin daha güçlü daha sevgi dolu bir varlık haline gelebilmemiz için yaşamımıza zorlayıcı ilişkileri deneyimlememiz için izin verir. ( Neden izin verir dediğinizi duyar gibi oldum. Sebebi tekamül, iyiyle, kötüyü ve doğruyla, yanlışı ayırt etmek için.) Hayatımızda ki bu yaşanmışlıklardan ders aldığımızı bilir yüreğimizden o olay, kişi veya kişileri gerçekten samimiyetle affettiğimizde başta kendimiz olmak üzere affettiğimiz kişilerinde enerjisinin olumlu bir akış içinde aktığını, dolayısıyla kendi Öz benliğinize geri döndüğünüzü, özgürleştiğinizi hissedersiniz. Size zarar verdiğini düşündüğünüz kişi ya yada kişiler en iyi öğretmenlerinizdir. Sizlere yaşattıkları deneyimler için onlara çok çok teşekkür edin. Yaşadığınız hayatın baş senaristinin kendiniz olduğunu bilin. Tabi ki aldığımız derslerimizi unutmamak kaydıyla. Yaşam dersini aldığımızda yani kalbimizden samimiyetle affedip sınıfı geçtiğimizde bize

o acı veren hayatları geçmişte tamamen bırakmak şimdi şu an’da dengede kalarak mutlu, huzurlu, sevgi dolu yaşamak niyetimizle.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle

Ruh ile ilgili yazılarımız sizlerle↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.