Birinin Arkasından Konuşma & Konuştuğunda Ne Olur?

0 12.379

Birinin Arkasından Konuşma;

Sanmayın ki birinin arkasından konuştuğunuzda o kişi bunu duymuyor? Yanılıyorsunuz.  O kişi dünyevi boyutta duymasa da ruhen bunu duyduğu. Şöyle bir şey dinlemiştim yıllar önce… O zaman konuya bu kadar vakıf değildim. Ama beni etkilemişti. (birinin arkasından konuşma!)

Gün boyunca eşinizin arkasından atıp tutuyorsun, söyleniyorsun bütün söylediklerini o duymuyor sansanız da ruhuna ulaşıyor o adamı- kadını eve gelmeden geriyor sonra da eve geldiğinde “bana niye böyle davranıyor, ben ne yaptım ki diyorsunuz.” Bunun yerine “sevgi” enerjisi gönderin. Enerjinin nasıl değiştiğini görün. Birde bunu Şems’in söylediği gibi 40 gün yaparsanız o kırk günün sonunda her şeyi değiştirmeniz mümkün.”Şems’in sözü şöyle; Sen o İnsan hakkında kırık gün kırk gece sadece güzel sözler et…. Kırk günün sonunda göreceksin her şey değişmiş olacak.”  Çünkü hepimiz görünmez bağlarla birbirimize bağlıyız.  Ruhlarımız arasında iletişim var. Bazen birisini görüp dersiniz ki bu kişiyi önceden bir yerden tanıyorum, o kişiyi ruhen tanıdığınız doğru ve ruhunuzun vardır bir bildiği…..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

(Alıntıdır)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.