Karma Yasası Nasıl Aktif Olur

0 8.248

Karma çok güçlü bir kelimedir. Yaptığımız bir çok davranış ve sonuçları hayatımızda karma yasası nı harekete geçirmiş olabilir. Yaşadığımız bir çok şeyi aslında haytamıza bilerek ya da bilmeyerek biz davet etmiş oluyoruz.

Karma Yasası Nasıl Aktif Olur?

Bir ilişkiye başladınız her şey de güzel gidiyordu ama sonradan sıkıldınız ya da daha iyilerinin olabileceğini düşündünüz ve o kişiyi pat diye bıraktınız. O kişi çok üzüldü, ağladı sizi aradı görüşmek istedi, açıklama bekledi ama siz istemediniz umurunuzda bile olmadı… sonra aradan zaman geçti siz böyle bir ilişki var bir ilişki yok modunda devam ettiniz ama karşınıza birisi çıktı ve çok aşık oldunuz her şey iyi gidiyor ve aslında mutlusunuz ama bir anda ne oluyorsa o kişi pat diye sizi bırakıyor üzülüyorsunuz, neden olduğunu anlamıyorsunuz ve bir açıklama bekliyorsunuz. Böyle de ayrılık olur mu, neden böyle oldu ki şimdi diyorsunuz fakat bir türlü anlamlandıramıyorsunuz olan olayı. Yıllar önce o kişiyle yaşadığınız o ilişki ya da söylediğiniz sözler aklınıza bile gelmiyor. İlişkinizde “Karma Yasası” nı hayata geçirmiş olursunuz. 

Hayatımızdaki Karmalar

Hayatın bir çok alanında karma aslında böyle çalışıyor yaptığınızın karşılığını buluyorsunuz, yani iyi şeyler yapıyorsanız aslında size iyi şeyler ve iyilikler geri geliyor. Üzdüğünüz, kırdığınız ve ahını aldığınız kalplerin ve insanların etkileri de aynı şekilde… bunların bir çoğunun bir çok kişi farkında olmuyor aslında bazı şeyler neden yaşanıyor, mesela sizin hakkınızı yiyen işyeri ya da yöneticinizin bir süre sonra başına kötü şeyler geliyor, kayıplar yaşıyor hatta işi kötüye gidiyor onun hiç aklına gelmiyor ki hakkını yediği kişilerin ahı yüzünden bunlar oluyor ama hayat bir türlü ödeşme yaşatıyor.

Eskiler derdi ki birine kızsan bile bela okuma sana geri döner aynı şekilde bir insan bir şey yaptığında akışta kalmak ve tepki vermemek her şeyde vardır bir hayır demekte buna benziyor aslında. Hırsla ve öfkeyle hareket etmeyip bazen insanları hayata ve olayları akışına bıraktığınızda sonuçlar zaten o kişiye görmesi gerekeni gösteriyor olacak.

Hayattaki Problemlerimiz

Hayatınızda yaşadığınız bazı zorlukların, bazı problemlerin geçmişinizle alakası olabilir. Eğer gördüğünüz haksızlığa ses çıkarmıyorsanız bir gün gelir size bir haksızlık yapılır ve etrafınızdaki kimse sizin için sesini çıkartmaz. O yüzden neye sessiz kaldığınıza, kimlerin hakkının yenilmesine izin verdiğinize dikkat edin.

Hayatınızın mutlulukla, refahla geçmesini istiyorsanız önce niyetlerinize bakın, iyi niyetler ekin bunuda hem kendiniz hem de çevrenizdekiler için yapın. Kendinizi bu hayatta tek başına gibi düşünmeyin çünkü her şey birbiriyle bağlantılıdır. Yaptığınız şeyler bumerang gibi geri gelir ve sizi bulur iyi niyette ve iyi yollarda kalmak üzere.

Sevgiler

Astroloji Danışmanı: 

Astrolog Güliz Kına

Astrolojik Danışmanlık

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.