Var Oluş Aşk

0 3.025

Var Oluş Aşk Nedir?

Var oluşun çok çeşitli aşk katmanları var. Her biri AŞKın bütünlüğüne erişmek için insanlık için bir basamak olur. Bu boyuta erişmek için çok az insana nasip olur kanatlarla aşkta yükselmek. İnsanlığın çoğu basamak basamak aşkı çıkar. O basamakları ne yok saymalı ne de o basamak da aşk sarhoşu olup kalmamalıyız.

Herhangi bir basamağı yok sayarsak bir üst basamağa geçişimiz oldukça zor olur. Bu basamaklardan bir kaçını sayacak olursak; hayvanlara ve canlılara duyulan aşk, dünyaya duyulan aşk, beşeri olan bir insanla ve sahip olunulan çocuklarla yaşanılan aşk, evliyalar ve velilere duyulan aşk, peygamberlere duyulan aşk, var oluşa duyulan aşk ve Allah Aşkı.

Bu basamakların her birinin oldukça geniş açılımı vardır. O basamaktaki aşkla ilgili her şeyi kabul etmeden onun sınavlarını vermeden bir üst basamağa gerçekte geçemeyiz. Sadece geçtiğimizi sanırız.

Aşk, Allah boyutundan bir alt boyutu.

Allah boyutu nasıl saf ve kutsalsa Aşk da o kadar saf ve kutsaldır. İnsanlığın ilüzyon aşk bilişi insanı eğer kendini gelişime açarsa ilahi aşk gerçekliğine ulaştırır. Kendini aşkın bir basamağında tutsak bırakan kişi diğer basamakların farkında bile değildir.

Yaptığım bireysel seanslarda ve grup çalışmalarda ilahi planın izin verdiği kadar kişilerde bu alanların temizliği ve bir üst basamağa geçişi için arınmalar yapıyorum. Eğer kişi bu yaşamda sadece insani aşkı deneyimlemeyi seçtiyse o zaman o kişinin bu planı doğrultusunda çalışmalar yapıyorum. Eğer Allah Aşkı ulaşması gereken nokta ise o alana geçiş yapabilmesi için kendi içinde arındırması gereken her ne varsa onunla ilgili çalışmalar yapıyorum. İlahi olan kişinin yüksek benliğinin planı dahilinde o insanı arındıran cümlelerin akışı geliyor. Eğer kişinin biliş düzeyinde seçim yapma zamanı geldiyse o olgunluğa eriştiyse çalışma sonrasında açılacak alanla ilgili bilgilendirme yapıyorum. Kabul ettiği takdirde o alanı açıyorum. Açılan alan daima açık kalamıyor. Kişi gerçekten o alanda olmayı hak ediyorsa o alan o zaman açık kalıyor. Eğer o alanın gerekliliği olan saflığı içinde barındıramıyorsa ya da kendini dönüşüme kapatıyorsa, eski düşük titreşimli yaşamına tutunmaya çabalıyorsa, o zaman her şey kişinin istekleriyle yeniden planlanıyor ve açılan alan kapatılıp kişiyi bir önceki alana taşıyor. Ben yaptığım çalışmalarda sadece yüksek potansiyeli kişi için zamanı geldiyse açıyorum. Ondan sonraki yaşam süresi kişinin tamamen seçimleri ile devam eder ya da etmez.

Çalışmada kuantum yaratım yapıyoruz ancak eğer sizin sevdiğiniz ama sizinle ilgilenmeyen varsa onun ruhsal planında sizinle ilişki potansiyeli yoksa o durumda herhangi bir enerji alanı aktif olmuyor. Benim yaptığım tüm çalışmalar sistem içinde olan herkesin özgür iradesi ile uyumlu şekilde gerçekleşiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.