Aşık Olmak

0 2.492

Aşık Olmak Zor Mudur?

Aşık olmak çoğu insanın dilde en çok kullandığı cümle. Ancak bilinçaltında olan korkular ya da inançların farkında olmadığımız söylemi aşktan kaçmalıyım.

Kalp aşktan korkan parçamız değil aşka kendini atan parçamızdır. Bir saniye bile aşkın gerçekliğini yaşamak onun en büyük arzusudur. Zihin ise temkinli gidip duygusal karmaşadan uzaklaşmak ister. Aşk ile ilgili durumlarda çoğunlukla zihin “keşke” kalp “iyi ki” der. Sevginin her şeyi kalbi mutlu eder. Zihin ise geçmişte şahit olduğu ilişkilerin hep olumsuz taraflarını kendine savunma kalkanı olarak almıştır. Aslında bilmez ki neye odaklanırsa onu gerçeklik yapar. Diğer insanların mutluluklarını odağında tutsa daha mutlu bir aşkı var eder.

Bir daha düşünün ve kendinize şunu sorun “gerçekten aşık olmak istiyor muyum?” kendinize dürüst olun. Kalbinizde bir sıkışma mı ferahlık mı hissediyorsunuz. Hisleriniz ve bilinçaltınız uyumluysa bu soruda tüm bedeninizde rahatlama olur. herhangi bir his açığa çıkmıyorsa o zaman gerçekte kendinize bile bu sorunun gerçek cevabını itiraf etmek istemediğiniz için bilinçaltınıza hükmederek durumu kontrol altında tutmak istiyorsunuzdur.

Kendinize dürüst olmadan aşk ile ilgili bir eylemde ya da söylemde olmak sizi kesinlikle aşka yaklaştırmaz. Sadece kendinizi kandırmış olursunuz.

Kendinize aşık olma iznini verin…

Spiritüel Danışman & Rehber: Yasemin Derya Metin

Aşk Etkinliklerimiz

No Events are found.

BİREYSEL SEANS

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.