Deneyimlerimiz ve Ruhsal Yükselişimiz 8.8 Aslan Kapısı

0 5.922

Deneyimlerimiz ve Ruhsal Yükselişimiz

Her ruhun bir bedende can bulmasının nedeni madde boyutunda ruhunu yükseltmektir. İnsanlar da bu dünyaya ruhun yükselişi için geldi. Asli amacından uzaklaşıp; başka bir yaşam planının içinde kaybolmaya başladı.

Bu kayboluş esnasında ruh, zihne seçmiş olduğu ruhun amacına hizmet etmeyen yaşam yolunda ilerlerken o yoldan çıkması için çeşitli zorlu deneyimler ortaya çıkarmaya başlar. Hastalıklar, sevilen bir insanın erken yaşta ölümü, büyük maddi kayıplar gibi yaşamı alt üst eden durumlarla ruh bu hatırlatmaları yapar. Maddi dünyaya ya da egoya sıkı sıkıya tutunmuş bireyler bu uyarıyı başkaları yüzünden yaşadıkları haksızlıklar olarak nitelendirmeyi seçerler.

Yaratan yarattığı her bir varlığı korur ve kollar. Yaratmış olduğu sistemlerde her üst boyuttaki varlık ruhsal açıdan yükselişini gerileten her varlığa Yaratan’ın verdiği izinle yardım etmesine izin verir. İşte o yardımlardan biri de her yıl 8 Ağustosta açılan Aslan Kapısı denilen enerji kapısıdır.

Ruhunuzun sesini duyamadığınız dünya içinde kaybolduğunuz bir dönemdeyseniz, 8.8 tarihinde ruhunuzu duymak için, ruhunuzdan yardım isteyebilirsiniz. Ruhunuza seslenin ve onu duyma niyetinde olun. Ondan gelen cevapları algılamak için dilerseniz meditasyon yapabilirsiniz, dilerseniz elinize kağıt kalem alıp onun size cevap vermesini beklersiniz, dilerseniz de soruyu sorduktan sonra size şarkı, kitap ya da herhangi bir yazı yoluyla cevap vermesini bekleyebilirsiniz. Bunlar benim aklıma gelenler. Elbette başka yollarda vardır. Sizin için en doğru yolu bulun. Gelen cevaplarda dikkat etmeniz gereken tek şey o cevap sonrası tüm hücrelerinize sevgi ve huzur dolar. Hatta o coşkunlukla ağlama isteği bile ortaya çıkabilir.

Eğer içinizi sıkan ya da geleceğe dair kaygılar duymanıza neden olan bir cevap aldıysanız o zaman bu cevap ruhunuzdan değil egonuzdan gelmiştir. Egonuza, “sevgili egom daha huzurlu, mutlu ve bolluk içinde bir yaşam sürmek için ruhumla bağlantıya geçmeme lütfen izin ver” diyerek yeniden ruhunuzla bağlantıya geçmek için çalışmayı tekrarlayın.

Ruhumuz bizi saflaştırıp Yaratan’a yeniden döndürmeyi seçmiştir. Ruhun yolu çok daha huzurlu bir yoldur.

Yasemin Derya Metin

Danışmanlık Almak İsterseniz Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.