Frekans ve Titreşimimizi Yükseltmek

0 9.541

Frekans ve Titreşimimizi Yükseltmek

Frekans ve Titreşimimizi yükseltmek için önce güzel derin nefesler alıp verelim. Kendinizi rahatladığınızı hissedinceye kadar.Sonra bu yazıyı okumaya başlayalım.

Korku ağır bir titreşimdir(düşük frekansta olursunuz) Huzur, neşe, sukunet ve sevgi ise hafif titreşimlerdir.(Yüksek Frekansta olmanızı sağlar) Gerçekte kim olduğunuzu hatırlayın. Siz muhteşem, güzel, inanılmaz, hayat dolu bir varlık olduğunuzu hep aklınıza getirin. Tek yapmanız gereken  kim olduğunuzu keşfedip olduğunuz kişiyi  kabullenmektir. Hayal gücünü kullanarak neşe, keyif öz güven ve güzel renkleri vizyonlayarak auranıza ekleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan sorun her ne ise olumlu çözümler bulduğunuzu imgeleyebilirsiniz. Böylece yüksek frekanslı bir varlığa kendinizi dönüştürebilirsiniz. Yaşamınızı neşe, keyif, dürüstlük, zarafet, cömertlik ve buna benzer güzel nitelikler taşıyarak sürdürüyorsanız çevrenizdeki insanları da otomatik olarak yüksek seviyelere çekersiniz.”Karma yasası gereği yaptığınız iyilikler size geri dönecektir”

Küfürlü, başkasına edilen ah yada beddua, lanet karanlık düşünce bulutu yaratır. Şiddet, kıskançlık, alınganlık, suçluluk ve diğer olumsuz olan duygularda aynı şey için geçerlidir. Şefkat, neşe yada affetme gibi, size iyi gelen söz, dua, niyet ya da mantraları tekrar ederseniz yada sizi en çok mutlu eden bir ana veya bir yere (örneğin deniz kenarına)  gittiğinizi imgelerseniz frekansınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz Birde gülmeyi ya da espri yapmayı deneyebilirsiniz. Gülmek bulaşıcıdır. Hemde herkesin frekansını artırır. Gülmeyi yalancıktan bile olsa ihmal etmeyin. Denemesi bedava

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.