İsteklerimiz ve Gerçekleştirdiklerimiz

0 4.686

İsteklerimiz ve Gerçekleştirdiklerimiz

Hepimiz çoğunlukla yeni niyetlerimizi oluşturur sonra onu detaylandırmaya başlarız. Toplum olarak genelde olumsuzdan olumlu cümle kurarız. Şuna benzer cümleleri zaman zaman kurduğunuzu fark etmiş olabilirsiniz “bir evim olsun, işime uzak olmasın.” Sizce bu cümle doğru bir niyet cümlesi mi?

Ne yazık ki değil. Her sözcüğün bir frekansı vardır. Siz düşüncenizle güzel bir enerji üretmeye başlar ancak söze dökerken başka bir enerji frekansı ortaya çıkarırsınız. Söz düşünceden daha güçlü olduğu için düşünce ya da hayalleriniz değil sözleriniz gerçeğiniz olur.

Yaratan bizim hem sözümüzü hem düşüncemizi bilir. Ancak biz hangisini daha güçlü bir enerji ile istiyorsak bizim güçlü isteğimizi gerçek haline getirir. Yaratan bizi çok sever ve bizim isteklerimizi bizim yaşamımıza dahil eder. Yaşamınızda isteklerinizin yanlış bir şekilde hayatınızda olduğunu düşünüyorsanız; lütfen düşüncelerinizle sözlerinizi kontrol edin. İkisi birbiri ile çelişiyordur.

Evrensel planda her şey çok basittir. Biz zihinlerimizle o basitliği karmaşık hale dönüştürürüz. Ne istiyorsanız onu düşünün, onu söze ya da yazıya dökün. İstemediklerinizle gerçekliğinizi doldurmayın. Basit ve yalın bir şekilde OLSUNlarınıza odaklanın. Sağlıklı bir ömür sürmek istiyorsanız, sağlığı; bolluk içinde yaşamak istiyorsanız, bolluğu; mutlu olarak yaşamak istiyorsanız, mutluluğu isteyin. İsteyin, sevginizi tüm var oluşa verin ve bu sizin gerçeğiniz olsun.

Olumlu düşünce ve sözle evrensel alma verme dengesi sağlandığında niyetiniz gerçek olur.

Haydi, şimdi yaşamınızda ne olsun istiyorsunuz yeniden düşünün, söze dökün ve ilk adımı atın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.