Aldatılan Kadın Ne Yapar?

0 2.091

Aldatılan Kadın Ne Yapar ve Aldatılan Kadın Neden Aldatılır? 

Aldatılan kadın ne yapar alanını incelediğimiz her deneyimin alttaki görünmeyen bir alanı vardır. Bu alanlar bazen tek katman bazen de çoklu katman olabilir.

Bu katmanların neler olabileceğine bakalım;

Farkında olarak ya da olmayarak kişinin bir başkasını yargılamasından ya da aldatılan bir kadını küçük görmesinden olabilir.

Kadın kendini değersizleştirdiğinde eş kendini daha değerli gören başka bir kadına çekim hissedebilir.

Her insan eril ve dişil enerjiden oluşur. Hangi bedende var olduysak o enerji aktif olmalı. Eğer kadın eril enerjiyi kullanan maskülen biri haline dönüşürse; ilişki için de iyi ayrı cinsiyet olacağı için erkek feminen bir erkeğe dönüşür. Erkeği eril hissettiren bir kadınla yolu kesiştiğinde o zaman yine bu diğer kadına erkek çekilecektir.

Eğer cinselliğe karşı bir bakış açısı varsa kadının bu da erkeğin kendinden uzaklaşmasına sebep olacaktır.

Çiftler birbiriyle iletişimde olmaz ve birbirlerini kendi sevgi dillerinde sevemezlerse erkek kendini rahat hissedeceği yere çekilecektir.

Aldatılmanın sebeplerini tespit ettiğimize göre bu alanların dönüştürülmesi ile ancak kadın bu olumsuz deneyimden güçlenerek çıkacaktır.

Eğer kurban bilincinde olmaya devam eder ve her şey için eşi ya da diğer kadını suçlu görmeye devam ederse hiç bir şey değişmeyecektir. Eş kendine dönerse bile burada yeniden tekrarlama potansiyelini taşıyacaktır.

Kadının kendi içinde yapması gereken ilk adım kendini sevmeyi dönüştürmek olmalı. Bunun için kendi kendine ho’oponopono yaparak bu dönüşümü gerçekleştirme yollarından birini kullanabilir.

Kendimi sevmeme engel olan tüm hatalı verilerim ve anılarım üzgünüm, özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum.

Aşk Etkinliklerimiz

No Events are found.

BİREYSEL SEANS

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.