Allah ve Meleklerle İşbirliği

0 9.088

Melekler İşbirliği Yapmaya Hazır Olun!

Yüce Allah her zaman bizimledir. Sevgili melekleri yönlendirmek için içimizdeki Tanrı enerjisini kullandığımızda ki bizler de birer enerjiyiz, bize evrenin tüm gücüyle yanıt verebilirler. Her zaman tüm Melekler bizlerle işbirliği yapmaya hazırdırlar. (Biz size şah damarınızdan daha yakınız der. (Kaf suresi 16) Yüce Yaradanım. (Yasin, 82) “O” Ol derse Ol’ur.)

Yüce Allah’a dua ederken, kendinizi tüm yaşamla, Tanrı bilincinin tüm kozmik okyanusuyla bir görün. Yani direk Allah’a; yüreğinizden odaklanın ve Yüce Tanrı’ya  dua ederken ellerinizi kalbinizin üstüne koyun. Ettiğiniz duaları kalpten yaptığınız için Yüce Allah  tüm  sevgi melekleriyle bağınızı sürdürmenizi sağlar. Melek ismi bildiğiniz gibi “mesaj veren” anlamına gelir. Onlar bizlere Yüce Allah’ımızın armağanı olup yaratıcımızın İlahi zihninden bizlere mesaj getirirler. Sevgi ve ışık olan İlahi doğamızı hatırlatmak, dünyanın iyileşmesine yardım edecek yeteneklerimizi keşfedip, onları geliştirmemize yardım etmek ve bizleri doğru yolda tutmak için gönderilmişlerdir.

Mesela  aşağıdaki  sözleri her söylediğinizde, sözlerinizin gerçek olduğunu gözünüzde canlandırın. Sevgili Başmelek Mikail lütfen; Yüce Allah’ın sonsuz, sınırsız, ölümsüz sevgisi, “O” muhteşem elmas parlaklığındaki “Işığı” herkesi tüm canları aydınlatsın. Yüce Yaradanım lütfen bana ve tüm yarattıklarına doğuştan verdiğin  şefkat ve merhametini gönder. Bugün herkesi uyandırmak için! Gücünün bütünlüğünde, görkemli ve muhteşem ışınlarını tüm dünyaya saç, insanları acılarından, kaygılarından özgür kıl, onları pırıl pırıl ışığınla parlat ve donat. Yüce Yaradanım, senin güçlü BEN’im ismimle ! Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

BEN’im  varlığım saf, tertemiz ve pırıl pırıl  parlak  çünkü;  BEN  Yüce Allah’ın muhteşem tasarımıyım…”O”nun halifesiyim.” (Mucize arıyorsanız dönün kendinize bakın. Meleklerle işbirliği yapmak için yapmanız gereken sadece O güzel yüreğinize odaklanıp Yüce Allah’ın izniyle samimiyetle yardımlarını istemek ve  ne olacak diye düşünmemektir. Bırakın sevgili melekler halletsin. Değerinizi ve kıymetinizi bilin.) An’da, Denge’de  kalmak kim olduğumuzun farkında olmamız neşeyle, sağlıkla, huzurla yaşamamız niyetimizle….Çok teşekkürler Yüce Allah’ım, sevgili meleklerim, yükselmiş üstadlarım.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.