Renk ve Melekler’le Koruma Kalkanı!

0 14.289

Merhabalar, Sevgili Canlar,

…Renk ve Melekler

Etrafınızda düşük enerji hissediyorsanız, veya insanlar yanınızda tartışıyor, kavga ya da ürkütücü sözler sarf edip canınızı acıtıyorsa kendinizi korumanız oldukça hayati önem taşır.  Bedeninizin etrafını koruyucu ışıktan bir balon ya da fanusun kuşattığını hayal edin ya da vizyonlayın. Sevgili Başmelek Mikail’den sizi düşük enerjilerden korumasına ve onun nazar boncuğu mavi rengi enerjisiyle  size kalkan olmasına niyet edebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi “O” güzel yüreğinize odaklanın. Renk ve Melekler’le Korunma Kalkanı oluşturabiliriz.(Nefes alıp vermeyi unutmayın.) Sevgili Başmelek Mikail’den olumsuz bağları kesmesini rica edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler.

Kendinize diğer renklerden  nasıl koruma yapabilirsiniz?

Aşağıdaki renklerden biri veya daha fazlasıyla (ihtiyacınıza göre) kuşatıldığınızı gözünüzde canlandırın. (Değişik amaçlar için renkleri tabakalara ayırabilirsiniz, örneğin genel koruma; için hemen üzerinizde beyaz ışık, arkasından ikinci tabaka olarak aşk ve sevgi için; pembe ışıktan bir tabaka ve ruhsal koruma için mor ışıktan üçüncü bir tabaka gibi):

MAVİ: İletişim ve açıklığın artması, korunma

YEŞİL: Şifa ve sağlığın korunması

PEMBE: Kaygısızlık, Aşk, Sevgi

MOR : Ruhsal korunma (psişik saldırılardan korunma)

BEYAZ: Genel koruma

Işık kalkanlarının süresi  12 saattir, şiddetli durumlarda bu süre kısalır, dolayısıyla onları sık sık başlatın.

Sevgili Canlar, sizlere  kendinizi korumanız için çok rahat bir şekilde sadece renkleri düşünüp, Meleklerinize seslenip rica edip yardım etmelerini istemeniz yeterli olacağını bilmenizi istiyorum. Sevgili Meleklerimize Teşekkür etmeyi ihmal etmeyin lütfen. Kendinizi sevin. Sizler çok değerlisiniz. Sizler Işıksınız. Sizler güçsünüz. Kendi gücünüzü keşfedin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle…

Aura ile Renk Tedavisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.