Melekler ve Müslümanlar

0 6.833

Melekler ve Müslümanlar Hakkında Bilgiler

Sizlerle çok beğenerek okuduğum okudukça feyz aldığım 2006 yılında kaleme alınmış Sevgili buRAK özDEMİR’in “LEVH-İ MAHFUZ” adlı soru ve cevap şeklinde yazılmış olan benim için çok değerli kitapta yer alan müslümanlar ve melekler konusundaki bir kaç yazısından bahsedeceğim.

Sitemize ismini veren melekleri, biraz daha iyi tanımak ve farklı kaynaklarda da onlar hakkında nasıl bahsedildiğini görmek açısından özellikle, Tabi ki Yüce Allah’ın izniyle;

MELEKLERLE İlgili bu kadar net güzel açıklayan, mesaj veren Sevgili buRAK özDEMİR’in kısaca  yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

Levh-i Mahfuz kitabı; Sayfa 136 da

 “Önümüzdeki süreçte Müslümanlar’ın meleklerle Ol’an bağı Ol’dukça güçlenecek.”

Levh-i Mahfuz Kitabı; Sayfa 135 te

“Meleklerin yaratılış sebebi insanları hayallerine taşımaktır. Senin hayallerini gerçekleştirmene yardımcı olmak için emrine amade durumda, hazır beklerler.” (Arapça’da yapabilme gücünün kelime karşılığı Meleke’dir.)

Benim kanaatim tüm Müslümanların okuması gereken ve İslamiyeti (SEVGİ, HOŞGÖRÜ, BİLGELİK) tam da olması gerektiği gibi çok yalın bir şekilde Evrensel kitabımız olan Kuran-ı Kerim’deki “Sure ve Ayetlerle” birlikte açıklayan, anlatan, anlaşılması çok kolay bir kitap olmuş.

Yazıma yine çok beğendiğim ve beni her okuduğumda huzurla dolduran şu yazıyla devam ediyorum.

“Artık KORKU çağının geçtiğini, yerini SEVGİ’nin ve BİLGE’liğin çağına bıraktığı için her biri estetik harikası olan meleklerle tanışmanın vaktinin geldiğini”

söyleyen ve de bizlerin de artık Yüce Allah’ın izniyle sevgili meleklerden destek görmemizin, istediğimiz takdirde  (sevginin ışığında) değişimi yaratma konusunda yardımcı olduklarını, artık diyetin bittiğini ve sevgili meleklerle kendi gücümüzü keşfetmenin zamanın çoktan geldiğini hissettiğim içinde sizlerle bu sözleri paylaşmak istedim.

Yaşadığım bu toprağın ve Ülkemin Sevgili evladı Ol’an buRAK özDEMİR’in emeğine, yüreğine sonsuz teşekkürlerimle…. ve Tüm Sevgili Canlara Işık, sevgi, bilgelik yayması niyetimizle….

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle

♥ Melekler Kategorimiz Sizlerle

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.