1 sayısı ve Hoşgeldin Yeni Yıl

0 5.069
1 sayısı ve Hoşgeldin Yeni Yıl

Hoşgeldin Yeni Yıl. Bugün 1.1.2018 Yılın ilk günü ve bildiğiniz gibi “1”  sayısı “yeni başlangıçların sayısı”, hepimiz için bembeyaz bir sayfa açılsa ne talep ederdiniz?

(Benim talep ve niyetim aşağıda sizde kendi niyetlerinizi yazabilirsiniz)

Yüce Allah’ım izninle sevgili Başmelek Mikail; kendim, çocuklarım, ailem için, güzel Türkiye’m, dünyam ve dünyamdaki tüm insanlar için Sevgi ve Işıkla dolu hepimizin el ele tutuştuğu, sevdiklerimle, sevenlerimle birlikte her anımı bol kahkaha, neşe, sevinç, huzur, bolluk bereket, sağlık, keyif coşku içinde yaşamayı, yüreğimdeki  koşulsuz sevginin ve ışığımın katlanarak büyümesini ve benim içimden herkese, her yere yayılmasını, hayallerimin bile ötesinde sürpriz ve mucizelerle dolu dolu Ol’masını,  tüm ilişkilerimin; Başmelek Raguel’in ve Başmelek Zadkiel’in yardımları ile yumuşacık sevgi dolu hoşgörülü Ol’masını ve Sevgili Başmelek Mikail  Işık Ol’mayan her şeyi benden almanı  kaynağa götürmeni yerine Işık varlıkların tüm güzelliklerle doldurmasını,  bu özel ve güzel yılın ilk gününde nefes aldığım sürece bir tüy kadar kadar hafif ve özgür yaşamayı, tüm bunları ve yüreğimden geçenleri tüm sevgimle talep ve niyet ediyorum. Ve öylede Ol’du. Şükürler Ol’sun.Teşekkürler

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.